Wypełnij
formularz

Nowe mieszkania Ciechanów

36
Dostępnych mieszkań
7
Zrealizowanych inwestycji
Milena Chomiuk

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Inwestycje mieszkaniowe w sprzedaży Ciechanów

Ciechanów jest pięknym miastem położonym w północnej części Mazowsza. Jesteśmy aktywni na lokalnym rynku deweloperskim już od 15 lat. Obecnie realizujemy w tej lokalizacji trzy inwestycje.

Pierwsza – Qubik – to trzypiętrowy budynek wielomieszkaniowy, położony we wschodniej części miasta. Nowoczesna linia architektoniczna zachwyca strzelistymi oknami oraz licznymi przeszkleniami. Doskonale skomunikowany punkt na mapie Ciechanowa z bogatą infrastrukturą w najbliższej okolicy.

Drugą inwestycją na terenie Ciechanowa jest Osiedle Klonove. W tym wyjątkowym miejscu zakochają się wszyscy, którzy cenią zielone przestrzenie oraz stawiają na aktywne formy spędzania czasu wolnego.

Trzecią z nich jest Harcerska 8, która łączy w sobie rewelacyjne usytuowanie w ścisłym centrum miasta oraz zielone okolice, których ważnym punktem jest rewitalizowany park miejski Jeziorko. Jest to inwestycja skierowana do wymagających klientów ceniących sobie bardzo dobrą lokalizację i atrakcyjną przyrodniczo okolicę, w której obecnie dostępne są jeszcze lokale usługowe z witrynami na parterze – idealne miejsce dla Twojej firmy. Harcerska 8 jest zieloną enklawą w centrum miasta.

Jeśli chcesz wygodnie i komfortowo mieszkać w Ciechanowie bez wahania wybierz Novdom!

Milena Chomiuk

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów.

Mieszkania w Ciechanowie

Nasza firma deweloperska oddaje do dyspozycji inwestorów nowoczesne mieszkania realizowane w ramach inwestycji Harcerska 8 oraz Osiedle Klonove. To idealna propozycja dla osób oczekujących wysokich standardów oraz modernistycznego budownictwa. Mieszkania w Ciechanowie to świetna propozycja także ze względu na swoją lokalizację. Miasto to oferuje wiele zalet, co bez wątpienia mogą potwierdzić jego mieszkańcy.

Plusy zakupu mieszkania w Ciechanowie

Ciechanów to miasto położone nad rzeką Łydynia w województwie mazowieckim. Może pochwalić się niezwykle bogatą historią, np. tym, że w przeszłości był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, a jego historia może sięgać nawet VII wieku. Do najważniejszych atrakcji turystycznych możemy zaliczyć: gotycki Zamek w Ciechanowie, ratusz, Krzywą Halę, a także Trakt Książęcy. Ciechanów może pochwalić się bardzo dobrą komunikacją kolejową ze stolicą, szeroko rozwiniętą infrastrukturą sportową oraz stosunkowo niewielką odległością do Mazur. Czynniki te sprawiają, że mieszkania w Ciechanowie, stale przyciągają do siebie nowych mieszkańców.

Nasze mieszkania z rynku pierwotnego – Ciechanów

Firma deweloperska Novdom sukcesywnie stawia nowe osiedla w Ciechanowie, takie jak Harcerska 8 oraz Osiedle Klonove. W skład pierwszej z wymienionych inwestycji wchodzą nie tylko mieszkania, ale również lokale usługowe. Zaletą tej lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo parku Jeziorko, co z pewnością docenią wszyscy miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu. Miłośnikom przyrody Osiedle Klonove również przypadnie do gustu, które jest pokryte w dużej części łąkami kwietnymi. Już teraz mamy pewność, że będzie to niezwykle piękne i cenione osiedle mieszkaniowe w Ciechanowie. Jeśli interesuje Cię mieszkanie z rynku pierwotnego w Ciechanowie, koniecznie sprawdź nasze inwestycje w tym mieście. Doskonale wpisują się one w kameralny klimat Ciechanowa.

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkanie w Ciechanowie?

Novdom to jedna z największych firm deweloperskich w Polsce. Odznaczamy się wieloletnim doświadczeniem, sumiennością oraz fachowością. Zawsze dążymy do tego, aby wykorzystać potencjał lokalizacji, w której realizujemy swoją inwestycje. Ciechanów to bez wątpienia piękne i kameralne miasto cieszące się sporym zainteresowaniem ze strony osób, które chcą zamieszkać na Mazowszu, ale w nieco cichszym i spokojniejszym miejscu. Właśnie w ten klimat doskonale wpisują się nasze osiedla mieszkaniowe w Ciechanowie – a mianowicie Harcerska 8 oraz Osiedle Klonove.

Oferujemy lokale o wysokim standardzie w nowoczesnym budownictwie. Bardzo dużą uwagę zwracamy nie tylko na same budynki, ale również na ich najbliższe otoczenie. Pragniemy zaoferować przyszłym właścicielom naszych nowych mieszkań w Ciechanowie miejsce przyjazne do życia. Stawiamy na funkcjonalne i przemyślane układy wnętrz, które zaoferują domownikom wysoki komfort na co dzień. Novdom to zaufany deweloper w Ciechanowie, z pomocą którego możesz zrealizować swoje plany związane z zakupem mieszkania w tym spokojnym miejscu.