Wypełnij
formularz

Szczytno

ul. Królowej Jadwigi Termin oddania: Budynek C – IV kwartał 2023.; Budynek D – III kw 2024 r. Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Apartamenty Sonata II

Nowy etap osiedla to kameralny budynek, liczący zaledwie 39 apartamentów. Przestrzenie od 36 do 63 m2 gwarantują szeroki wybór dopasowany do potrzeb każdego potencjalnego klienta.
Apartamenty zostały indywidualnie zaprojektowane w taki sposób, by osiągnąć najkorzystniejszy układ optymalizujący funkcjonalność i ergonomię poszczególnych pomieszczeń. Przestronne tarasy i ogródki uzupełniają mieszkania o dodatkową przestrzeń z możliwością personalizacji według potrzeb i fantazji właścicieli.

Apartamenty Sonata w Szczytnie charakteryzuje elegancki design, dostosowany do najnowszych trendów, a jego oprawą jest bujna zieleń zaprojektowana w zgodzie z ekologicznymi rozwiązaniami.
Przestrzenie wspólne wewnątrz budynków to kontynuacja projektu z wcześniejszego etapu. W swojej stylistyce nawiązuje do ogólnej linii inspiracji osiedla, czyli harmonijnej sonaty, która daje poczucie bezpieczeństwa i spokój.

W aranżacji wnętrz dominują klasyczne kolory – czerń i biel. Ogólne wrażenie ocieplają stylowe elementy drewniane.
Do tej pory na okolicznym terenie powstało boisko wielofunkcyjne, aktualnie planowany jest duży plac zabaw oraz siłownia plenerowa, którą z pewnością docenią mieszkańcy.
Dodatkowym atutem osiedla jest hala garażowa z bezpiecznym wjazdem na poziomie gruntu.

Apartamenty Sonata – Twoje wymarzone miejsce!

Małgorzata Horoszkiewicz

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Teren zielony

Winda

Miejsca na rowery

Plac zabaw

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 19

Lokalizacja

Szczytno

Apartamenty Sonata są usytuowane przy ul. Królowej Jadwigi, w cichej i spokojnej okolicy, która jednocześnie zapewnia mieszkańcom bardzo dobrą infrastrukturę oraz dostęp do komunikacji.

Mieszkania

Apartamenty Sonata II
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 19 Dostępne mieszkania: 2, 2A, 3, 3A, 4 – pokojowe Metraż: od 38,89 do 72,22m2 Wysokość pomieszczeń od 2,65 m
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej