Wypełnij
formularz

Szczytno

ul. Królowej Jadwigi Termin oddania IV kw 2022 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Apartamenty Sonata

Apartamenty Sonata to ciekawe pod względem architektonicznym osiedle położone w najbardziej atrakcyjnej części Szczytna.
Nasz doświadczony zespół architektów zadbał o pełną optymalizację i ergonomię układów pomieszczeń i dostosował projekty lokali do zróżnicowanych potrzeb klientów.
Dlatego w ofercie znajdują się lokale od 27 do 79 m2, w ustawieniach od 1 do 4 pokoi z możliwością wyboru mieszkania z balkonem, loggią, ogródkiem lub tarasem, w wymiarach od 4,5 do 77m2.
Lokale usługowe umiejscowione na parterze budynku, znajdujące się od strony ulicy Królowej Jadwigi, stanowią idealne uzupełnienie zamysłu architektonicznego oraz rozwoju najbliższej infrastruktury.
Plac zabaw dostępny dla mieszkańców to podstawa świetnej zabawy dla najmłodszych, a pobliskie boisko wielofunkcyjne stanowi uzupełnienie bazy rekreacyjnej.
Doskonała aranżacja zieleni wewnątrz osiedla i wyodrębnienie komfortowych stref wypoczynkowych to wielkie atuty Apartamentów Sonata, które zostały profesjonalnie wkomponowane w lokalne otoczenie. Bliskość terenów leśnych i położenie w najpiękniejszej części Polski na Warmii i Mazurach jest gwarantem pełnej satysfakcji mieszkańców oraz inwestorów.

Apartamenty Sonata – komfort i wygoda!

Małgorzata Horoszkiewicz

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Teren zielony

Miejsca na rowery

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 2

Lokalizacja

Szczytno

Apartamenty Sonata są usytuowane przy ul. Królowej Jadwigi, w cichej i spokojnej okolicy, która jednocześnie zapewnia mieszkańcom bardzo dobrą infrastrukturę oraz dostęp do komunikacji.

Mieszkania

Apartamenty Sonata
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 2 Dostępne mieszkania: 4 – pokojowe Metraż: od 78,89 do 81,68m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej