Wypełnij
formularz

Przasnysz

ul. Św. Krzysztofa Termin oddania IV kw 2024 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Osiedle Botaników A

Kolejna nasza inwestycja na terenie Przasnysza łącząca zamiłowanie do różnorodności przyrodniczej z klasycznym pięknem i wyszukaną estetyką wykończenia budynków.
Aranżacja wnętrz powstała na kanwie naukowej i artystycznej twórczości Basiliusa Beslera, botanika z przełomu XVI i XVII wieku. Jego niezwykłe ryciny z herbarium były inspiracją dla stworzenia monochromatycznej tapety zdobiącej wnętrza budynków, która harmonizuje z wizerunkowym stylem zewnętrznym osiedla.
Wiele wprowadzonych udogodnień, takich jak przestronne hale garażowe oraz komórki lokatorskie generuje wysoki poziom funkcjonalności budynków.
Nasi specjaliści zadbali również o najmłodszych. To z myślą o nich powstał kącik malucha – miejsce zabaw przeznaczone dla dzieci oraz specjalny tor dla trochę starszych fanów aktywnej rozrywki w stylu “le parkour”.
Z kolei aranżacja części piknikowej w zielonej strefie osiedla zmotywuje wielu mieszkańców do spędzania czasu w gronie znajomych na świeżym powietrzu.

Zaufaj nam! Rozpocznij nowe życie!

Patrycja Wypyska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 0

Lokalizacja

Przasnysz

Osiedle Botaników to idealne miejsce dla klientów ceniących mieszkanie w centrum miasta. Lokalizacja osiedla mieści się przy ul. Św. Krzysztofa. Pełna infrastruktura gwarantuje wyjątkową wygodę i komfort.

Mieszkania

Botaników A
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 0 Dostępne mieszkania: – pokojowe Metraż: od do m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej