Inwestycja

City Corner

Odkryj wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy - Czterokondygnacyjny City Corner Apartments!

Dlaczego inwestycja przyciąga wzrok przechodniów? To zasługa nieszablonowej bryły, zaprojektowanej według nowoczesnych trendów i wzbogaconą wyjątkowymi architektonicznymi detalami.

Co jeszcze wyróżnia City Corner? Na pewno niesymetrycznie umieszczone okna, ciekawe skosy i ożywiające budynek, duże przeszklenia umiejscowione na parterze.

Jeśli nie uznajesz kompromisów, cenisz sobie niebanalny styl i wyjątkowy charakter, ale też stawiasz na praktyczne rozwiązania, gwarantujące jednocześnie wysoki komfort i wygodę - Kompleks City Corner Apartments to miejsce idealne dla Ciebie!

City Corner

Lokalizacja

Lokalizacja, którą wybraliśmy na swoją inwestycję, będzie odpowiadać Ci, jeśli szukasz odpoczynku po pracy, a jednocześnie chciałbyś korzystać z uroków tętniącego życiem miasta. Dzięki wygodnemu dojazdowi do ważnych węzłów komunikacyjnych: S2 i 79 oraz do międzynarodowego portu lotniczego im. F Chopina, zyskujesz ułatwioną komunikację z innymi częściami kraju i gwarancję oszczędności czasu w przypadku zagranicznych wojaży. Atutem tego miejsca jest także sąsiedztwo terenów zielonych - do codziennej aktywności zachęci Cię niewielki, ale malowniczy park im. Jana Pawła II, z doskonale wyposażonym placem zabaw oraz boiskiem wielofunkcyjnym. Jesteś miłośnikiem dłuższych spacerów? Udaj się do pobliskiego Lasu Kabackiego i korzystaj z towarzystwa przyrody!
  • City Corner

Kontakt

BIURO SPRZEDAŻY 09-100 Płońsk ul. Klonowa 6E lok. 58535 460 460 m.mianowski@novdom.pl

Formularz kontaktowy

Kliknij, aby pobrać dokument

Wyrażenie każdej ze zgód jest dobrowolne. Wycofanie każdej z powyższych zgód jest możliwe w każdym czasie poprzez wysłanie formularza https://novdom.pl/usun-dane

Współadministratorami Twoich danych są spółki Novdom Sp. z o.o. oraz spółki celowe powiązane kapitałowo odpowiadające za realizację poszczególnych inwestycji (pełna lista spółek jest dostępna pod adresem: https://novdom.pl/spolki)

Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, co stanowi prawnie uzasadniony interes Współadministratorów.

Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Masz prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego.

Z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych możesz zapoznać się w Polityce Prywatności.

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej