Inwestycja

City Corner

Odkryj wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy - Czterokondygnacyjny City Corner Apartments!

Dlaczego inwestycja przyciąga wzrok przechodniów? To zasługa nieszablonowej bryły, zaprojektowanej według nowoczesnych trendów i wzbogaconą wyjątkowymi architektonicznymi detalami.

Co jeszcze wyróżnia City Corner? Na pewno niesymetrycznie umieszczone okna, ciekawe skosy i ożywiające budynek, duże przeszklenia umiejscowione na parterze.

Jeśli nie uznajesz kompromisów, cenisz sobie niebanalny styl i wyjątkowy charakter, ale też stawiasz na praktyczne rozwiązania, gwarantujące jednocześnie wysoki komfort i wygodę - Kompleks City Corner Apartments to miejsce idealne dla Ciebie!

City Corner

Lokalizacja

Lokalizacja, którą wybraliśmy na swoją inwestycję, będzie odpowiadać Ci, jeśli szukasz odpoczynku po pracy, a jednocześnie chciałbyś korzystać z uroków tętniącego życiem miasta. Dzięki wygodnemu dojazdowi do ważnych węzłów komunikacyjnych: S2 i 79 oraz do międzynarodowego portu lotniczego im. F Chopina, zyskujesz ułatwioną komunikację z innymi częściami kraju i gwarancję oszczędności czasu w przypadku zagranicznych wojaży. Atutem tego miejsca jest także sąsiedztwo terenów zielonych - do codziennej aktywności zachęci Cię niewielki, ale malowniczy park im. Jana Pawła II, z doskonale wyposażonym placem zabaw oraz boiskiem wielofunkcyjnym. Jesteś miłośnikiem dłuższych spacerów? Udaj się do pobliskiego Lasu Kabackiego i korzystaj z towarzystwa przyrody!
  • City Corner

Kontakt

BIURO SPRZEDAŻY 09-100 Płońsk ul. Klonowa 6E lok. 58535 460 460 m.mianowski@novdom.pl

Formularz kontaktowy

Kliknij, aby pobrać dokument