Wypełnij
formularz

Ciechanów

ul. Harcerska Termin oddania IV kw. 2023 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Harcerska

Ciechanów ma w sobie wiele uroku, dlatego – specjalnie dla Ciebie – postanowiliśmy połączyć wszystkie potrzeby klientów zamykając je w jednej inwestycji. Harcerska 8 to miejsce idealne. Okolica obfituje w różnorodne atrakcje, takie jak park Jeziorko objęty programem rewitalizacji gwarantujący ciszę i spokój zielonego otoczenia położonego w centrum miasta. Zadbaliśmy o funkcjonalność układów mieszkań i wysoką jakość wykończenia przestrzeni wspólnych. Nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych odkrywców, tereny zielone, prywatny sad, to idealne miejsca do wypczynku i relaksu.
Indywidualne ogródki wkomponowane w strefę zamkniętego osiedla tworzą zieloną enklawę dla ich posiadaczy. Na wyższych piętrach do mieszkań przynależą przestronne tarasy, loggie oraz balkony.
Pełna infrastruktura dodatkowo ubogacona lokalami usługowymi dostępnymi w inwestycji zapewnia wygodę i łatwy dostęp do potrzebnych produktów oraz usług.

W naszej ofercie dostępne są jeszcze lokale usługowe z witrynami na parterze – zapraszamy!

Milena Chomiuk

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 0

Lokalizacja

Ciechanów

Adres Harcerska 8 to wyjątkowe miejsce na mapie Ciechanowa, łączy ze sobą korzyści mieszkania w centrum, pełną infrastrukturę, czy łatwy dostęp do kluczowych punktów miasta z piękną zieloną okolicą.

Mieszkania

Harcerska 8 Etap B
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 0 Dostępne mieszkania: – pokojowe Metraż: od do m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej