Inwestycja

Osiedle Morena

Zakochaj się w Osiedlu Morena!

Jeśli cenisz sobie urzekający, prosty design, odpowiadający współczesnym trendom architektonicznym – to miejsce zostało stworzone wprost dla Ciebie!

Bryły budynków, charakteryzujące się doskonale wyważonymi proporcjami, ożywione zostały przez kameralne balkony ze szklanymi balustradami oraz wygodne loggie.

Co jeszcze sprawia, że osiedle posiada tak przyjazny wizerunek? To zasługa odpowiedniego doboru kolorów! Na elewacjach dominują dostojne biele i szarości, które znakomicie kontrastują z dopełniającymi je ciepłymi i kojarzącymi się ze spokojem oraz harmonią brązami.

Co z rozrywką dla najmłodszych? Na pewno zachęci ich do zabawy dobrze wyposażony, osiedlowy plac zabaw!

Nie zapominamy też o kwestii bezpieczeństwa - kompleks zostanie ogrodzony a nad Twoim spokojem czuwają dodatkowo kamery osiedlowego systemu monitoringu.

Osiedle Morena

Lokalizacja

Osiedle Morena składa się z trzech, charakterystycznych, siedmiokondygnacyjnych budynków. Są one położone w bardzo atrakcyjnej południowej części Olsztyna. Umiejscowienie inwestycji w otoczeniu przepięknej warmińskiej przyrody, w sąsiedztwie Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej i malowniczego jeziora Bartąg, sprawi że nigdy nie zabraknie Ci kontaktu z przyrodą. Lokalizacja łączy w sobie cechy spokojnej oazy, wolnej od miejskiego zgiełku, z komfortem, jaki zapewnia dobra komunikacja z centrum.
Mapa Plan osiedla
  • Osiedle Morena