Inwestycja

Osiedle Morena

Zakochaj się w Osiedlu Morena!

Jeśli cenisz sobie urzekający, prosty design, odpowiadający współczesnym trendom architektonicznym – to miejsce zostało stworzone wprost dla Ciebie!

Bryły budynków, charakteryzujące się doskonale wyważonymi proporcjami, ożywione zostały przez kameralne balkony ze szklanymi balustradami oraz wygodne loggie.

Co jeszcze sprawia, że osiedle posiada tak przyjazny wizerunek? To zasługa odpowiedniego doboru kolorów! Na elewacjach dominują dostojne biele i szarości, które znakomicie kontrastują z dopełniającymi je ciepłymi i kojarzącymi się ze spokojem oraz harmonią brązami.

Co z rozrywką dla najmłodszych? Na pewno zachęci ich do zabawy dobrze wyposażony, osiedlowy plac zabaw!

Nie zapominamy też o kwestii bezpieczeństwa - kompleks zostanie ogrodzony a nad Twoim spokojem czuwają dodatkowo kamery osiedlowego systemu monitoringu.

Lokalizacja

Osiedle Morena składa się z trzech, charakterystycznych, siedmiokondygnacyjnych budynków. Są one położone w bardzo atrakcyjnej południowej części Olsztyna. Umiejscowienie inwestycji w otoczeniu przepięknej warmińskiej przyrody, w sąsiedztwie Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej i malowniczego jeziora Bartąg, sprawi że nigdy nie zabraknie Ci kontaktu z przyrodą. Lokalizacja łączy w sobie cechy spokojnej oazy, wolnej od miejskiego zgiełku, z komfortem, jaki zapewnia dobra komunikacja z centrum.

Mapa Plan osiedla
  • Galeria Warmińska (3000m)
  • Osiedle Morena
Legenda
Dla aktywnych Dla aktywnych
Komunikacja miejska Komunikacja miejska
Szkolnictwo / punkty oświaty Szkolnictwo / punkty oświaty
Rozrywka Rozrywka
Punkty usługowe Punkty usługowe
Punkty finansowe Punkty finansowe
Punkty medyczne Punkty medyczne
Punkty restauracyjne Punkty restauracyjne
Punkty zakupowe Punkty zakupowe
Biuro sprzedaży Biuro sprzedaży

Pomożemy w uzyskaniu kredytu na Twoje własne mieszkanie

Współpracuje z wieloma bankami w zakresie obsługi kredytów hipotecznych, szczegółowych informacji  udzielą Państwu nasi sprzedawcy.

Skontaktuj się z nami
 

Zakup mieszkania krok po kroku

01 02 03

Dowiedz się więcej
Popup Activator