Inwestycja

Osiedle Tęczowa I

W maju 2008 roku zakończyliśmy budowę i oddaliśmy do użytkowania osiedle mieszkaniowe przy ul. Tęczowej w Przasnyszu. Osiedle Tęczowa to pięć czterokondygnacyjnych budynków z poddaszami użytkowymi, w których znalazło się łącznie 91 lokali mieszkalnych, lokale usługowe , biurowe oraz garaże. Całość stanowi pięknie zagospodarowany teren zielony z placem zabaw dla dzieci oraz miejscami parkingowymi.

Bezpieczeństwo domu i rodziny jest najważniejsze. Osiedle wyposażyliśmy w monitoring, który umożliwia obserwację każdego zakątka osiedla, w tym placu zabaw. Dodatkowym zabezpieczeniem jest system kontroli dostępu – wejść i wyjść na teren osiedla.

Połączyliśmy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostało wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych. Mieszkania zostały oddane w stanie surowym, przygotowanym do aranżacji i wykończenia.

Na osiedlu znalazło się 30 garaży o zróżnicowanej powierzchni, cześć z nich została zlokalizowana w szczycie budynków mieszkalnych, a cześć w budynkach wolnostojących. Mieszkańcy mają do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe.

Osiedle zaprojektowano tak, by było ono miejscem wyjątkowego dzieciństwa. Na terenie osiedla powstał plac zabaw, a na nim kolorowe huśtawki, karuzele i zjeżdżalnie, które dostarczą dzieciom wiele zabawy i radości. Na placu zabaw umieszczono również miejsca wypoczynku dla dorosłych.