Inwestycja

Osiedle Tęczowa III

To inwestycja, którą charakteryzuje położenie w spokojnej i zacisznej części miasta oraz dogodne połączenie komunikacyjne z centrum. To miejsce dla osób ceniących bezpieczeństwo i wygodny dojazd do pracy, szkoły czy sklepów. Idealne dla tych wszystkich, którzy oczekują wysokiego standardu za rozsądną cenę. Dbamy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców w tym celu osiedle zostało ogrodzone oraz wyposażone w całodobowy monitoring wraz z zainstalowanym systemem kontroli dostępu.

Dzięki szerokiemu wyborowi metraży od 33 do 69 metrów kwadratowych na osiedlu każdy znajdzie mieszkanie odpowiadające jego potrzebom. Tworząc plany mieszkań, skupiliśmy się na efektywnym zagospodarowaniu przestrzeni. Dzięki temu uzyskaliśmy optymalną równowagę między przestronnością a liczbą pomieszczeń. Do dyspozycji mieszkańców na terenie osiedla są miejsca parkingowe, plac zabaw i elementy małej architektury.

W ramach przedsięwzięcia zrealizowano cztery budynki, w których znajdzie się łącznie 86 mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostały także parkingi na terenie osiedla oraz garaże i komórki lokatorskie.

Osiedle Tęczowa III

Lokalizacja

Mapa Plan osiedla
  • Osiedle Tęczowa III