Wypełnij
formularz

Mikołajki

ul. Orzyszowa Termin oddania IV kw 2025 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Portville

PORTVILLE to miejsce, w którym jakość i styl spotykają się z naturą. Bądź blisko przyrody i korzystaj z wszystkich wygód miasta.
Portville znajduje się tylko 150 m od portu oraz rynku w Mikołajkach i jest zaprojektowane zgodnie ze ścisłymi wytycznymi konserwatorskimi jako 6 segmentów usytuowanych kaskadowo w obrębie osiedla. Zawiera liczne udogodnienia, m. in. garaże podziemne, zastosowania smart home. Wszystko razem tworzy niezwykłość tego miejsca.

Projekt łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Udało się to dzięki dbałości o detale i umiejętnościom połączenia minimalizmu, monochromatycznej kolorystyki z prostotą mazurskich kamieniczek. Nowoczesne detale architektoniczne, klasyczne linie bryły budynków i dwuspadowe dachy są wyrazem ponadczasowego charakteru apartamentów.

Każdy apartament posiada balkon lub taras, gdzie możesz usiąść i wypić poranną kawę, ponadto wyposażony jest w aneks kuchenny jeśli nie masz ochoty korzystać z pobliskiej oferty gastronomicznej. Wielość rozwiązań z zakresu smart home pozwala m. in. na zdalne sterowanie z każdego miejsca na świecie przy pomocy aplikacji Android/iOS.

Jacek Szter

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Podgrzewany basen

Strefa relaksu: sauna i jacuzzi

Pokój kinowy

Klimatyzacja

Salon bilardowy

Wbudowane trampoliny na terenie, jako plac zabaw

Taras wypoczynkowy

Smart home

Strefy zieleni

Stacja ładowania aut

Bliskość portu

Parking podziemny

Dostępne mieszkania: 123

Lokalizacja

Mikołajki

PORTVILLE to miejsce, w którym jakość i styl spotykają się z naturą. Bądź blisko przyrody i korzystaj z wszystkich wygód miasta.
Korzystaj z miejskiego życia Mikołajek, spaceruj po lesie, wybierz się na rower, konie, łódki lub żagle. A może prom przez jezioro Bełdany? Wybieraj to, na co masz ochotę.
Poczuj klimat żeglarskiej stolicy Polski i stwórz swoją relację z naturą na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Mieszkania

Portville
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 123 Dostępne mieszkania: 1A, 2A, 3A, 4A – pokojowe Metraż: od 29,89 do 95,11m2 Wysokość pomieszczeń od 2,6 m
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej