Wypełnij
formularz

Ostrołęka

ul. Łukasza Cieplińskiego Pługa Termin oddania I kw 2025 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Villa Piano IV

Nadszedł czas ostatniego etapu inwestycji Villa Piano, który zaoferuje 57 nowych mieszkań usytuowanych na 6 kondygnacjach.
Doskonale wiemy, jakie udogodnienia pokochają nasi klienci, dlatego realizacja Villa Piano K zawierać będzie windy, którymi wygodnie dociera się do domu, halę garażową na 39 samochodów oraz 19 naziemnych miejsc parkingowych.
Przestronne ogrody przy mieszkaniach na parterze i metraż dopasowany do potrzeb sprawią, że każdy znajdzie tu idealne lokum dla siebie.
Aranżacje klatek zaprojektowaliśmy w sposób nawiązujący do wartości kulturowych regionu.
Ponadto zadbaliśmy o odpowiednią infrastrukturę drogową na terenie osiedla, plac zabaw dla dzieci, aby od najmłodszych lat miały wspólne miejsce do poznawania sąsiadów i zawierania przyjaźni.
Apartamenty Villa Piano IV w Ostrołęce oferują liczne boksy na jednoślady, parkingi rowerowe na zewnątrz oraz związane z miejscem parkingowym przestrzenie magazynowe.

Villa Piano to nowe miejsce na mapie Ostrołęki – sprawdź naszą ofertę!

Barbara Dobkowska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 0

Lokalizacja

Ostrołęka

Nasza nowa inwestycja mieszkaniowa w Ostrołęce Villa Piano IV to wybór idealny dla każdego, kto uwielbia miejski klimat. Łatwy dostęp do bogatej infrastruktury w połączeniu z zielonym otoczeniem, to gwarancja komfortowego życia!

Mieszkania

Villa Piano IV
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 0 Dostępne mieszkania: – pokojowe Metraż: od do m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej