Wypełnij
formularz

Nowe mieszkania Ostrołęka

87
Dostępnych mieszkań
2
Zrealizowanych inwestycji
Barbara Dobkowska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Inwestycje mieszkaniowe w sprzedaży Ostrołęka

Ostrołęka to miasto na prawach powiatu w województwie mazowieckim. Zachwycający ośrodek folkloru kurpiowskiego umiejscowiony nad rzeką Narew stał się dla nas inspiracją do zainicjowania budowy kolejnych inwestycji.

Rozpoczynamy sprzedaż ostatniego etapu osiedla Villa Piano IV, który będący odzwierciedleniem funkcjonalności, ergonomii i niepowtarzalnego stylu stosowanego we wszystkich inwestycjach. Przestronne ogrody przy lokalach na parterze, obecność hali garażowej, place zabaw dla dzieci i malownicze aranżacje roślinne w częściach wspólnych gwarantują zadowolenie wszystkich mieszkańców.

Zakochaj się w Villa Piano – spełniaj marzenia!

Nową inwestycją jaka powstaje w Ostrołęce jest osiedle Forte Piano. Przy jego projektowaniu zwracano przede wszystkim uwagę na to, by mieszkańcy mogli cieszyć się dobrą lokalizacją, oraz wygodą i komfortem codziennej organizacji życia. Pomaga w tym bliskość punktów usługowych, handlowych, placówek medycznych oraz szkół). 

Forte Piano z założenia jest miejscem, gdzie w parze z komfortem idzie nowoczesny design.  Widać go nie tylko w bryle budynków, ale także przy projektach części wspólnych, stref relaksu i placu zabaw. Dodatkowym atutem inwestycji jest szereg udogodnień dla przyszłym mieszkańców takich jak parking podziemny, windy, czy wiaty rowerowe. Osiedle będzie także pod stałym nadzorem dzięki systemowi monitoringu. Sprawia to, że jest to idealna propozycja dla osób ceniących nie tylko luksus, ale i bezpieczeństwo. 

Realizując osiedle Forte Piano stawiany był także nacisk na różnorodność oferty mieszkań, tak by w pełni była ona dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji przyszłych lokatorów.

Barbara Dobkowska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów.

Mieszkania w Ostrołęce

Ostrołęka to bardzo popularny kierunek dla wielu młodych ludzi szukających mieszkania w nieco mniejszym mieście, które poza wieloma udogodnieniami i dobrą komunikacją ma do zaoferowania także spokojne i ciche miejsca. Deweloper Novdom realizuje w tym mieście inwestycje, w ramach których mogą Państwo pozyskać mieszkanie z rynku pierwotnego w Ostrołęce o wysokim standardzie. To dobry wybór dla osób oczekujących wygody oraz bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w Ostrołęce?

Ostrołęka to średniej wielkości miasto, w którym na co dzień mieszka ok. 52,000 mieszkańców. Osada istniała tu już w XI wieku, natomiast w 1373 roku otrzymała prawa miejskie. To czyni ją jednym z najstarszych miast na Mazowszu. Miasto jest położona nad rzeką Narew. To ważny ośrodek usług oraz przemysłu energetycznego, budowlanego i spożywczego. Ostrołęka oferuje liczne udogodnienia, dobrą komunikację i wiele miejsc sprzyjających spotkaniom towarzyskim. Tu warto wymienić przede wszystkim deptak i Stare Miasto. Do dyspozycji osób ceniących sobie odpoczynek na świeżym powietrzu pozostają trasy rowerowe, Park Miejski i plaża nad rzeką Narew. Mieszkanie w Ostrołęce oferuje zatem wiele atrakcji osobom ceniącym sobie zdrowy tryb życia.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego – Ostrołęka

Firma deweloperska Novdom jest odpowiedzialna za dwa nowe osiedla w Ostrołęce, a mianowicie Villa Piano K i Villa Piano III. W ramach pierwszej inwestycji dostępnych będzie 57 mieszkań, natomiast w przypadku drugiej z nich jest to 88 lokali w dwóch budynkach. Obie z nich stawiają na wysoki komfort oraz bezpieczeństwo przyszłych domowników. Osiedle mieszkaniowe w Ostrołęce jest położone w atrakcyjnej lokalizacji. Poza kluczowymi udogodnieniami, takimi jak: sklepy, poczta, szkoła, przychodnia, przystanek, kościół, w bliskim sąsiedztwie nie brakuje również terenów zielonych. Nowe mieszkania w Ostrołęce cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Jakie korzyści oferuje nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Ostrołęce?

Novdom to nowoczesny deweloper, który stara się tworzyć unikalne osiedla mieszkaniowe, w pełni wpasowane w otaczający krajobraz i okolicę. Pragniemy, aby nasze lokale mieszkalne zapewniły przyszłym domownikom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. Dlatego też, dbamy, aby nasze nowe osiedla w Ostrołęce były wyposażone w najważniejsze udogodnienia: miejsca parkingowe, plac zabaw, ogródki, a także miejsce sprzyjające rekreacji na świeżym powietrzu.

Jeśli interesuje Państwa mieszkanie z rynku pierwotnego w Ostrołęce, inwestycje realizowane przez Novdom to dobry wybór gwarantujący najwyższe standardy. Każda z nich jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy w sposób indywidualny i zgodny z uwarunkowaniami lokalizacji.