Jak mądrze
wybrać mieszkanie

Jesteś zainteresowany kupnem atrakcyjnego mieszkania? Na co zwrócić uwagę?

Pobierz bezpłatny poradnik

Przewodnik dla nabywców nieruchomości

  • Stworzony przez ekspertów nieruchomości

  • Kompleksowa wiedza o aspektach technicznych mieszkania

  • Specjalistyczna wiedza 
w prostym przekazie

Warto wiedzieć!
Szeroki wachlarz przydatnych informacji w jednym pliku

Zawiera specjalistyczną wiedzę techniczną w czytelnej formie, a także kluczowe obligatoryjne zagadnienia dla nabywców nieruchomości z zakresu wykończenia, instalacji i części wspólnych.

Pobierz bezpłatny poradnik
  • 20+ wybudowanych osiedli
  • 2500+ gotowych mieszkań
  • 10+ inwestycje w miastach

Dlaczego powstał przewodnik

Novdom jest jednym z największych developerów na rynku. Wybudowaliśmy do tej pory ponad 2500 mieszkań w różnych miastach. Chcemy się podzielić naszą wiedzą z osobami szukającymi mieszkania.

Jesteśmy partnerem dla naszych mieszkańców

Jesteśmy doświadczonym zespołem w branży deweloperskiej. Nasze projekty tworzymy z zaangażowaniem, doskonaląc własne umiejętności wykonawcze i rozwijając koncepcje architektoniczne. Każdy nowy projekt to dla nas lekcja nowych technologii i rozwiązań, które efektywnie podnoszą jakość naszych inwestycji. To dzięki temu jesteśmy w pełni profesjonalni i tworzymy osiedla, w których niezaprzeczalny urok, komfort użytkowania i solidne wykonanie łączy się z wygodnym bezpieczeństwem.

Więcej o Novdom

Novdom wspiera na każdym etapie

Wiesz już, na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania. Teraz nadszedł czas na jego wybór i załatwienie wszystkich formalności. Nie wiesz od czego zacząć? Z Novdom zakup mieszkania jest prosty. Zamknęliśmy cały proces w 3 krokach , które opisujemy poniżej.

Jak kupić mieszkanie w 3 krokach