Wypełnij
formularz

3 kroki do własnego mieszkania

Chcą Państwo kupić mieszkanie, ale nie wiedzą, jak to jest zorganizowane? To nic trudnego – z Novdom zakup mieszkania jest naprawdę prosty. W zasadzie zamyka się on w trzech krokach, z których najtrudniejszy to… sam wybór mieszkania. Kroki te opisujemy poniżej.

Krok 1

Wybór mieszkania

Tego jesteśmy pewni: mamy idealne mieszkanie dla Państwa. Oferta Novdom jest obszerna, dostosowana do potrzeb tak singli, par, jak i rodzin wielodzietnych. Dbamy o to, aby osiedla budować w dobrych lokalizacjach i w okolicach z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Na pewno znajdzie się w nich mieszkanie, które dokładnie odpowie na Państwa oczekiwania odnośnie ceny, powierzchni i funkcjonalności.

Zapraszamy do kontaktu z Novdom i wybrania nieruchomości, która może stać się Państwa wymarzonym miejscem do życia.

Krok 2

Podpisanie umowy rezerwacyjnej

Gdy ustalimy cenę zakupu mieszkania, podpiszemy umowę rezerwacyjną lub deweloperską, w której określimy warunki sprzedaży. Po złożeniu podpisów cena ta będzie obowiązywała do końca transakcji; chyba, że obustronnie zgodzimy się na jej pisemną zmianę. Na tym etapie przyjdzie czas wpłaty przez Państwa zadatku gwarantującego sprzedaż. Jeśli Novdom nie mógłby sprzedać Państwu mieszkania, zwrócimy dwukrotność tego zadatku. Jeśli to Państwo zrezygnują, zadatek będzie bezzwrotny.

Krok 3

Kupno i odbiór mieszkania

Ostatnie formalności: wizyta w kancelarii notarialnej i podpisanie aktu notarialnego, który przenosi na Państwa prawo własności mieszkania. A później już tylko oddajemy klucze i… przyjemnego urządzania swojej nowej nieruchomości!

Porozmawiajmy

 • novdom@novdom.pl
 • 29 756 42 41
 • Novdom Sp. z o.o.
  ul. Żwirki i Wigury 15B lok. 2
  06-300 Przasnysz

 • ASTORIA Premium Offices
  Kazimierza Brokla 2
  00-032 Warszawa

Skontaktuj się z lokalnym doradcą,
wybierz miasto, napisz lub zadzwoń

https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg1.jpg