Wypełnij
formularz

Portville

Apartamenty z rynku pierwotnego w Mikołajkach

Nasza nowa inwestycja – Portville jest idealnym miejscem pod wynajem krótkoterminowy. Kompleks apartamentów wakacyjnych powstaje w Mikołajkach. Teren Mazur, na którym leżą jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych w całej Polsce. Organizowane tutaj liczne wydarzenia pokroju Festiwalu Szantowego z pewnością stanowią jeden z wielu ku temu powodów. Właśnie dlatego Novdom wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, którzy poszukują za idealnym miejscem na zakup apartamentów pod wynajem. W samym sercu Mikołajek powstają apartamenty Portville. Natomiast co dokładnie kryje się za sukcesem tego miejsca i dlaczego warto w nie zainwestować?

Luksusowa inwestycja w Mikołajkach – Portville

Bazując na zebranym przez firmę deweloperską Novdom doświadczeniu, w Mikołajkach realizujemy osiedle apartamentowców. Zastosowane rozwiązania architektoniczne zdecydowanie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających przyjezdnych. Elementem inwestycji, który szczególnie zwraca uwagę są zaoferowane przez Portville udogodnienia. Wśród nich znaleźć można między innymi:

 

  • podgrzewany basen,
  • saunę,
  • jacuzzi,
  • taras wypoczynkowy,
  • salę kinową.

 

Dodatkowo Portville mieści się przy samym porcie Jeziora Mikołajskiego. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do wszelkich atrakcji, które mogą nam zapewnić malownicze Mazury. W efekcie otrzymujemy wyjątkowo apartamentowiec z atrakcjami z najwyższej półki. Jest to szczególne połączenie biorąc pod uwagę, że wszystko to znajduje się na niewielkim apartamentów, których założeniem jest wynajem krótkoterminowy.

Mikołajki, czyli żeglarska stolica Polski

Urokliwe miejsce, jakim są Mikołajki, oferują szereg atrakcji, co stale przyciąga coraz to nowych przyjezdnych. Ten region Mazur jest jednym z najatrakcyjniejszych kierunków, jeżeli chodzi o relaks. Mikołajki znajdują się wśród Wielkich Jezior Mazurskich. W pobliżu znaleźć możemy piękne jezior jak Mazurskie czy Śniardwy.

 

Za ich pomocą, region ten oferuje wiele różnych form spędzania czasu. Relaks wśród malowniczych widoków jezior i otaczających je lasów to idealna recepta na wypoczynek. Równie świetnym sposobem może być spędzanie czasu w wodzie. W tym miejscu każdy jest w stanie znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Sprawdzonym i bardzo popularnym sposobem, żeby móc zapoznać się dogłębniej z klimatem panującym w Mikołajkach jest odwiedzenie Przystani Żeglugi Mazurskiej i wykorzystanie jej możliwości. Miejsce to jest bardzo chętnie odwiedzane, szczególnie podczas wakacji. Podobnie jest z samymi Mikołajkami, których atrakcyjność wzrasta razem z odbywającymi się przez cały sezon koncertami i wydarzeniami kulturalnymi.

Apartamenty Portville – idealna okazja do inwestycji

Dzięki połączeniu luksusu apartamentów razem z niezwykle atrakcyjną i malowniczą okolicą, w efekcie możemy otrzymać idealną okazję do inwestycji. Zakup pod wynajem krótkoterminowy jest idealną możliwością dla lokaty Twojego kapitału. Dodatkowo stanowi ona perfekcyjną alternatywę do inwestowania w, chociażby pokoje hotelowe. Główną jej przewagą jest przede wszystkim fakt, że stajesz się jej właścicielem, przez co to Ty nią zarządzasz. W przypadku pokojów hotelowych zazwyczaj sytuacja jest odwrotna.

 

Dodatkową zaletą nowych apartamentów w Mikołajkach od Novdomu, jest fakt, że istnieje możliwość wykończenia ich pod klucz. W ten sposób inwestycja nie będzie wymagać od Ciebie dużego zaangażowania oraz poświęcenia czasu, żeby móc się na niej wzbogacać.

Luksusowe apartamenty Portville od Novdomu znajdujące się wśród niepowtarzalnego krajobrazu Mikołajek to miejsce, które ciągle zachęca coraz to nowych przyjezdnych. Najwyższe standardy połączone z największymi zaletami Mazur tworzą miejsce perfekcyjne dla wynajmu krótkoterminowego. Sprawdź ofertę dewelopera i przekonaj się, jak świetna jest to inwestycja!

 

Sprawdź dostępne mieszkania