Wypełnij
formularz

Przasnysz

ul. Św. Krzysztofa Termin oddania II kw 2026 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Osiedle Botaników D

Na terenie Przasnysza realizujemy kolejny etap osiedla mieszkaniowego, które łączy w sobie absolutne zamiłowanie do przyrody, razem z klasyką i wyszukaną, a przy tym piękną estetyką. Wszystko to możemy zaoferować właśnie na Osiedlu Botaników.

Całe wnętrza budynków zostało zaaranżowane pod wpływem inspiracji Basiliusem Beslerem. Design nawiązujący do twórczości botanika z przełomu XVI i XVII wieku wprowadza nas w kanwę naukową i artystyczną. Jego wyjątkowe ryciny z herbarium stanowiły wzór dla monochromatycznej tapety, znajdującej się wewnątrz bloków. Jest to jeden z wielu symboli, który wprowadza w ten szczególny klimat.

Ponadto Osiedle Botaników w Przasnyszu oferuje ogrom udogodnień. Należą do nich między innymi przestrzenne hale garażowe i komórki lokatorskie. Takie cechy w znaczący sposób wpływają na ogólną funkcjonalność całego osiedla mieszkalnego.

Nasz zespół Novdom zadbał także o najmłodszych. Właśnie z myślą o nich, zrealizowany został tutaj kącik malucha. Jest to miejsce zabaw przeznaczone dla dzieci. Ponadto dla nieco starszych miłośników aktywnego spędzania czasu postawiony został specjalny tor „le parkour”.

Pozostając przy wyjątkowej estetyce Osiedla Botaników, nie mogło zabraknąć także terenów zielonych. Znajdująca się tutaj część piknikowa zachęci ogrom mieszkańców do spędzania wolnego czasu na zewnątrz – wśród swoich znajomych.

Rozpocznij nowe i komfortowe życie!

Patrycja Wypyska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 27

Lokalizacja

Przasnysz

Osiedle Botaników to idealne miejsce dla klientów ceniących mieszkanie w centrum miasta. Lokalizacja osiedla mieści się przy ul. Św. Krzysztofa. Pełna infrastruktura gwarantuje wyjątkową wygodę i komfort.

Mieszkania

Botaników D
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 27 Dostępne mieszkania: 2, 2A, 3, 3A – pokojowe Metraż: od 41,64 do 64,03m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej