Wypełnij
formularz

Maków Mazowiecki

ul. Kolejowa Termin oddania I kw. 2023 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Makowe Tarasy II

Osiedle mieszkaniowe Makowe Tarasy wyróżnia się nie tylko czystą linią architektoniczną, ale także funkcjonalnym designem. Zastosowane w projekcie obramowania części balkonów nadają inwestycji wizerunkowej lekkości, a ich właścicielom doskonały element aranżacji przestrzeni własnej. Świetnie zaprojektowane i ergonomiczne mieszkania, nowoczesne klatki schodowe z wygodnymi windami oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie sprawią, że każdy z domowników poczuje się tu naprawdę komfortowo.

Dużą część przestrzeni wewnętrznej zajmują zielone nasadzenia roślinne, ciesząc oko bliskością natury. W ramach osiedla została wyodrębniona bezpieczna przestrzeń dla dzieci. O poczucie bezpieczeństwa zadba całodobowy system kontroli dostępu oraz monitoring.

Wybierz komfort i bezpieczeństwo – zamieszkaj w Makowie!

Patrycja Wypyska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Stojaki na rowery

Teren zamknięty

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 2

Lokalizacja

Maków Mazowiecki

Osiedle mieszkaniowe Makowe Tarasy jest usytuowane przy ul. Kolejowej, w cichej i spokojnej okolicy, która zapewnia mieszkańcom bardzo dobrą infrastrukturę oraz komunikację miejską.

Mieszkania

Makowe Tarasy II
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 2 Dostępne mieszkania: 3A – pokojowe Metraż: od 63,67 do 64,1m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej