Wypełnij
formularz

Mława

ul. Nowowiejskiego Termin oddania I kw. 2024 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Osiedle Naturalnie

Zielona okolica, liczne aranżacje roślinne w przestrzeni wspólnej i wiele możliwości spędzania czasu wolnego są domeną Osiedla Naturalnie. Tu każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Wyodrębnienie stref relaksu, zabawy, wypoczynku i rozrywki zaspokoi najbardziej wygórowane potrzeby i wymagania.

Spotkaj się ze znajomymi przy osiedlowym grillu, zrelaksuj się w strefie zapachów w otoczeniu roślinności o właściwościach aromaterapeutycznych, zaproś dziecko do wspólnej aktywności na kreatywnym placu zabaw, zabierz pupila na specjalny wybieg. Poczuj się niezwykle komfortowo, ciesz się każdym dniem!

Dużym atutem osiedla w Mławie będzie żywe zielone ogrodzenie, które zamiast mało estetycznych płotów będzie barierą dostępu do wewnętrznych terenów.

Zadbamy również o Twoją kieszeń i obniżymy koszt energii elektrycznej wprowadzając ekologiczne rozwiązania, takie jak montaż paneli fotowoltaicznych.

To wszystko naturalnie stworzymy tu właśnie dla Ciebie!

Agnieszka Klicka

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Stojaki na rowery

Teren zamknięty

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 52

Lokalizacja

Mława

Osiedle Naturalnie jest położone przy ul. Nowowiejskiego, w północnej części miasta w pięknej okolicy terenów zalesionych. Dobra lokalizacja w połączeniu z dostępnością komunikacyjną oraz usługową wydaje się być najlepszym rozwiązaniem na mławskim rynku deweloperskim.

Mieszkania

Naturalnie I
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 52 Dostępne mieszkania: 2, 2A, 3A, 4A – pokojowe Metraż: od 35,19 do 77,75m2 Wysokość pomieszczeń od 2,6 m
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej