Wypełnij
formularz

Ciechanów

ul. Szwanke Termin oddania IV kw. 2023 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Osiedle Klonove

Urokliwe miejsce ozdobione zielonymi przestrzeniami sprzyja wypoczynkowi na łonie natury. Jest to trafiony wybór dla osób łaknących zarówno spokoju w komfortowych warunkach, jak też aktywnego relaksu. Ogromny teren osiedla wzbogacony licznymi nasadami roślinnymi oraz ciepłą paletą barw elewacji służy poczuciu pięknai bezpieczeństwa. W takim otoczeniu mieszkańcy doceniają różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu, cieszą się każdym dniem.

Wielkim atutem osiedla jest doskonała infrastruktura warunkująca wygodę i komfort wszystkich mieszkańców.

Jednocześnie Osiedle Klonove w Ciechanowie dysponuje wyjątkowo przemyślanymi układami mieszkań, co daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Swoją wymarzoną przestrzeń znajdą tu najbardziej wymagający klienci.

To Twoje miejsce!

Milena Chomiuk

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej