Wypełnij
formularz

Ostrów Mazowiecka

ul. Lucyny i Wiesława Kolendów Termin oddania IV kw 2022 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Ostrovia

Ostrovia to osiedle mieszkaniowe nacechowane delikatnymi rysami klasycznej ponadczasowej elegancji. Efekt ten osiągnięto poprzez umieszczenie elementów drewnianych oraz surowego betonu w ciepłej, stonowanej kolorystyce elewacji zewnętrznej. Jednak doskonały styl i wizerunek budynków nie jest jedynym walorem osiedla. Głównym atutem są przestronne i ergonomiczne lokale mieszkaniowe z wyodrębnionymi balkonami, loggiami lub ogródkami, z których największy zajmuje obszar aż 115m2.
Jednocześnie obecność podziemnej hali garażowej oraz ogromnej naziemnej strefy parkingowej to niezaprzeczalna wygoda i komfort dla wszystkich mieszkańców. W takich warunkach mieszkanie w samym centrum miasta jest wyjątkową przyjemnością.
Dodatkowym atutem jest funkcjonalna klatka schodowa wyposażona w szybko i cicho bieżną windę od renomowanego dostawcy.

Dostępne ostatnie mieszkania – sprawdź naszą ofertę!

Barbara Dobkowska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 4

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia jest usytuowane w samym sercu miasta przy ul. Lucyny i Wiesława Kolendów 1 i 1A, co stanowi najlepszą lokalizację w Ostrowii Mazowieckiej. Bliski dostęp do kluczowych punktów, zieleń miejska i okoliczne obiekty sportowe są topowymi zaletami osiedla.

Mieszkania

Osiedle Ostrovia
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 4 Dostępne mieszkania: – pokojowe Metraż: od do m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej