Wypełnij
formularz

Galeria i otoczenie

Milena Chomiuk

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Otoczenie

Miejsca postojowe

Zadaszone miejsca postojowe

Stojaki na rowery

Plac zabaw

Teren rekreacyjny

Infrastruktura pod montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Idealna lokalizacja

Qubik jest doskonale skomunikowanym punktem na mapie Ciechanowa. W bliskiej okolicy dostępne są lokale gastronomiczne, osiedlowy sklep spożywczy – 160 m, markety spożywcze Lewiatan – 550 m, Biedronka – 1 km, Kaufland – 1,4 km, CH Panorama 3 – 500 m, przychodnia weterynaryjna – 480 m, paczkomat – 950 m, poczta – 1,5 km, stacja paliw – 800 m.
W pobliżu funkcjonuje szkoła podstawowa i przedszkole miejskie. W otoczeniu budynku są również szkoły zawodowe, szkoły językowe, licea i uczelnie.
W zasięgu 150 m znajduje się apteka, indywidualna praktyka lekarska oraz Specjalistyczny Szpital Wojewódzki.

Sport i rekreacja

Położenie kompleksu gwarantuje liczne możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego – w centrum rekreacyjno-sportowym z parkiem trampolin i gokartami przeżyjesz niezapomniane chwile, kino Łydynia pokochają wszyscy, niezależnie od wieku, natomiast piękne tereny spacerowe w parku przyrodniczo-krajobrazowym Dolina Rzeki Łydyni zachwycą najbardziej wymagających mieszkańców szukających spokojnej rekreacyjnej mekki.

Lokalizacja

Ciechanów

Inwestycja Qubik jest zlokalizowany przy ul. Powstańców Wielkopolskich, w pieszej odległości od centrum Ciechanowa, w sąsiedztwie szpitala, niskiej zabudowy wielorodzinnej i pętli komunikacji miejskiej.

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej