Wypełnij
formularz

O inwestycji

Osiedle mieszkaniowe Makowe Tarasy wyróżnia się nie tylko czystą linią architektoniczną, ale także funkcjonalnym designem. Zastosowane w projekcie obramowania części balkonów nadają inwestycji wizerunkowej lekkości, a ich właścicielom doskonały element aranżacji przestrzeni własnej. Świetnie zaprojektowane i ergonomiczne mieszkania, nowoczesne klatki schodowe z wygodnymi windami oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie sprawią, że każdy z domowników poczuje się tu naprawdę komfortowo.

Dużą część przestrzeni wewnętrznej zajmują zielone nasadzenia roślinne, ciesząc oko bliskością natury. W ramach osiedla została wyodrębniona bezpieczna przestrzeń dla dzieci. O poczucie bezpieczeństwa zadba całodobowy system kontroli dostępu oraz monitoring.

Galeria

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej