Wypełnij
formularz

O inwestycji

Zakochaj się w Osiedlu Morena!

Jeśli cenisz sobie urzekający, prosty design, odpowiadający współczesnym trendom architektonicznym – to miejsce zostało stworzone wprost dla Ciebie!

Bryły budynków, charakteryzujące się doskonale wyważonymi proporcjami, ożywione zostały przez kameralne balkony ze szklanymi balustradami oraz wygodne loggie.

Co jeszcze sprawia, że osiedle posiada tak przyjazny wizerunek? To zasługa odpowiedniego doboru kolorów! Na elewacjach dominują dostojne biele i szarości, które znakomicie kontrastują z dopełniającymi je ciepłymi i kojarzącymi się ze spokojem oraz harmonią brązami.

Co z rozrywką dla najmłodszych? Na pewno zachęci ich do zabawy dobrze wyposażony, osiedlowy plac zabaw!

Nie zapominamy też o kwestii bezpieczeństwa – kompleks zostanie ogrodzony a nad Twoim spokojem czuwają dodatkowo kamery osiedlowego systemu monitoringu.

Galeria

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej