Wypełnij
formularz

O inwestycji

Ostrovia to osiedle mieszkaniowe nacechowane delikatnymi rysami klasycznej ponadczasowej elegancji. Efekt ten osiągnięto poprzez umieszczenie elementów drewnianych oraz surowego betonu w ciepłej, stonowanej kolorystyce elewacji zewnętrznej. Jednak doskonały styl i wizerunek budynków nie jest jedynym walorem osiedla. Głównym atutem są przestronne i ergonomiczne lokale mieszkaniowe z wyodrębnionymi balkonami, loggiami lub ogródkami, z których największy zajmuje obszar aż 115m2.


Jednocześnie obecność podziemnej hali garażowej oraz ogromnej naziemnej strefy parkingowej to niezaprzeczalna wygoda i komfort dla wszystkich mieszkańców. W takich warunkach mieszkanie w samym centrum miasta jest wyjątkową przyjemnością.
Dodatkowym atutem jest funkcjonalna klatka schodowa wyposażona w szybko i cicho bieżną windę od renomowanego dostawcy.

Galeria

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej