Wypełnij
formularz

O inwestycji

Villa Art to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, przy ulicy Wincentego Witosa w Ciechanowie. Charakteryzuje je estetyczna forma i artystycznie skomponowana struktura. Komfort, bezpieczeństwo i nowoczesne rozwiązania to wizytówki naszej inwestycji.

Osiedle składa się z 2 czterokondygnacyjnych budynków, w których jest 86 funkcjonalnych mieszkań. Wszystkie lokale mieszkalne mają praktyczny i wygodny balkon. Budynki są wyposażone w nowoczesne, cichobieżne windy, które z poziomu garażu pomagają dotrzeć do mieszkania. Mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe indywidualne garaże i komórki lokatorskie.

Bezpieczeństwo
Villa Art wybudowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Osiedle wyposażone jest w monitoring, który umożliwia obserwację każdego zakątka osiedla, w tym placu zabaw. Tylko mieszkańcy decydują, kto może wejść na teren osiedla. Te rozwiązania sprawiają, że Villa Art jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym do życia.

Garaże
Na osiedlu usytuowanych jest 40 indywidualnych garaży podziemnych o zróżnicowanej powierzchni. Główna brama garażowa jest otwierana za pomocą pilota. Na poziomie -1 znajdują się praktyczne pomieszczenia pomocnicze w których można przechowywać rowery i inne drobiazgi.

Plac zabaw
Osiedle zaprojektowano tak by było ono miejscem wyjątkowego dzieciństwa. W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola i szkoły. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw, a na nim fantastyczne urządzenia zabawowe, kolorowe huśtawki, karuzele i zjeżdżalnie, które dostarczą dzieciom wiele zabawy i radości. W trosce o najmłodszych zadbaliśmy również o bezpieczeństwo – plac zabaw objęliśmy całodobowym monitoringiem. Na placu zabaw są umieszczone również miejsca wypoczynku dla dorosłych.

Galeria

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej