Wypełnij
formularz

O inwestycji

W maju 2008 roku zakończyliśmy budowę i oddaliśmy do użytkowania osiedle mieszkaniowe przy ul. Tęczowej w Przasnyszu. Osiedle Tęczowa to pięć czterokondygnacyjnych budynków z poddaszami użytkowymi, w których znalazło się łącznie 91 lokali mieszkalnych, lokale usługowe , biurowe oraz garaże. Całość stanowi pięknie zagospodarowany teren zielony z placem zabaw dla dzieci oraz miejscami parkingowymi.

Bezpieczeństwo domu i rodziny jest najważniejsze. Osiedle wyposażyliśmy w monitoring, który umożliwia obserwację każdego zakątka osiedla, w tym placu zabaw. Dodatkowym zabezpieczeniem jest system kontroli dostępu – wejść i wyjść na teren osiedla.

Połączyliśmy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostało wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych. Mieszkania zostały oddane w stanie surowym, przygotowanym do aranżacji i wykończenia.

Na osiedlu znalazło się 30 garaży o zróżnicowanej powierzchni, cześć z nich została zlokalizowana w szczycie budynków mieszkalnych, a cześć w budynkach wolnostojących. Mieszkańcy mają do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe.

Osiedle zaprojektowano tak, by było ono miejscem wyjątkowego dzieciństwa. Na terenie osiedla powstał plac zabaw, a na nim kolorowe huśtawki, karuzele i zjeżdżalnie, które dostarczą dzieciom wiele zabawy i radości. Na placu zabaw umieszczono również miejsca wypoczynku dla dorosłych.

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej