Wypełnij
formularz

O inwestycji

To inwestycja, którą charakteryzuje położenie w spokojnej i zacisznej części miasta oraz dogodne połączenie komunikacyjne z centrum. To miejsce dla osób ceniących bezpieczeństwo i wygodny dojazd do pracy, szkoły czy sklepów. Idealne dla tych wszystkich, którzy oczekują wysokiego standardu za rozsądną cenę. Dbamy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców w tym celu osiedle zostało ogrodzone oraz wyposażone w całodobowy monitoring wraz z zainstalowanym systemem kontroli dostępu.

Dzięki szerokiemu wyborowi metraży od 33 do 69 metrów kwadratowych na osiedlu każdy znajdzie mieszkanie odpowiadające jego potrzebom. Tworząc plany mieszkań, skupiliśmy się na efektywnym zagospodarowaniu przestrzeni. Dzięki temu uzyskaliśmy optymalną równowagę między przestronnością a liczbą pomieszczeń. Do dyspozycji mieszkańców na terenie osiedla są miejsca parkingowe, plac zabaw i elementy małej architektury.

W ramach przedsięwzięcia zrealizowano cztery budynki, w których znajdzie się łącznie 86 mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostały także parkingi na terenie osiedla oraz garaże i komórki lokatorskie.

Galeria

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej