Wypełnij
formularz

O inwestycji

Osiedle przy ul. Królowej Jadwigi wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią. Estetyczne i funkcjonalne mieszkania oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawiają, że każdy z domowników czuje się tu naprawdę wyjątkowo.

Osiedle składa się z trzech czterokondygnacyjnych budynków, w których znajduje się łącznie 58 funkcjonalnych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 76 m² w układach 1,2,3,4 i 5 pokojowych. 

Osiedle zostało zaprojektowane tak by dać poczucie wygody i bezpieczeństwa. Dlatego cały teren kompleksu jest ogrodzony i monitorowany. Kameralny charakter obiektu zapewnia system kontroli dostępu. Przy budynkach wykonano ciągi piesze z kostki betonowej.

Novdom dba o to by każdy szczegół na osiedlu był dopracowany osiedle przekazujemy wraz z zagospodarowanymi terenami zielonymi i elementami małej architektury.

Galeria

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej