Wypełnij
formularz

O inwestycji

Villa Piano III to kolejny etap kompleksu mieszkaniowego w Ostrołęce, w którym zastosowaliśmy liczne udogodnienia, takie jak dostosowania dla seniorów i osób niepełnosprawnych, czy wyciszenie akustyczne podłóg zapewniające spokój mieszkańcom.
Do wygodnych rozwiązań architektonicznych możemy zaliczyć dostępne komórki lokatorskie, dużą halę garażową, czy ogródki przypisane do lokali parterowych.
Niepowtarzalny, mocny i nowoczesny rys w architekturze koreluje z funkcjonalnością i daje możliwość indywidualnej aranżacji przestronnych tarasów oraz balkonów.
Ponadto w ramach osiedla została wyodrębniona bezpieczna przestrzeń dla dzieci, gdzie mogą aktywnie i kreatywnie spędzać wolny czas.
Dużą część przestrzeni wewnętrznej zajmują zielone nasadzenia roślinne, które pomagają w relaksacji i niwelowaniu stresu.

Zadbaliśmy o wszystko – skorzystaj z oferty ostatnich wolnych mieszkań!

Galeria

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej