Wypełnij
formularz

O inwestycji

Osiedle przy ul. Bartąskiej wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią. Estetyczne i funkcjonalne mieszkania, zadbany dziedziniec oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawiają, że każdy z domowników czuje się tu naprawdę komfortowo. Osiedle wybudowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Całodobowy system kontroli dostępu oraz monitoring sprawia, że znajdziesz tu bezpieczną przystań dla całej rodziny. Dowiedz się więcej o Villa Solaris miejscu, gdzie słońce świeci przez cały rok!

Osiedle składa się z 2 pięciokondygnacyjnych budynków, w których znajduje się 95 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 41 do 120m2 w układach 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowych. Wszystkie mieszania posiadają praktyczny i wygodny balkon. Dodatkowo mieszkańcy mają do dyspozycji indywidualne miejsca parkingowe na terenie osiedla oraz 41 indywidualnych miejsc postojowych w garażu podziemnym i komórki lokatorskie.

Galeria

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej