Wypełnij
formularz

O inwestycji

Kompleks mieszkaniowy Witosa Apartments wyróżnia  nowoczesna architektura, doskonała lokalizacja blisko centralnej części miasta, oraz zastosowanie rozwiązań zapewniających komfort i bezpieczeństwo. 

W ramach przedsięwzięcia zrealizowaliśmy pięciopiętrowy budynek, w którym znajduje się łącznie 109 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 92 m2. Dzięki szerokiemu wyborowi lokali, każdy znajdzie mieszkanie odpowiadające jego potrzebom.  W dwóch halach garażowych usytuowanych na poziomie -1, z którego na wybraną kondygnację można dojechać windą, znajdują się miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Na terenie kompleksu mieszkaniowego zostały wykonane miejsca parkingowe i ciągi komunikacyjne z kostki betonowej.

Osiedle zostało zaprojektowane tak by dać poczucie wygody i bezpieczeństwa. Cały teren kompleksu jest ogrodzony i monitorowany. Kameralny charakter obiektu zapewnia system kontroli dostępu. Novdom dba o to by każdy szczegół na osiedlu był dopracowany. Osiedle przekazujemy wraz z zagospodarowanymi terenami zielonymi, placem zabaw i elementami małej architektury tj. ławki, kosze na śmieci.

Wiemy, że bezpieczeństwo jest dla Państwa istotną kwestią przy wyborze mieszkania. Dlatego nasze osiedle jest bezpieczną oazą dla mieszkańców dzięki zastosowaniu monitoringu, który pozwala obserwować każdy zakątek osiedla. To mieszkańcy decydują, kto może wejść lub wjechać na teren osiedla. Wjazd i wejście na teren osiedla są wyposażone w system kontroli dostępu.

Galeria

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej