Wypełnij
formularz

Osiedle Qubik

Nowoczesne mieszkania
w Ciechanowie

Po sześciu świetnie przyjętych inwestycjach wychodzimy naprzeciw wszelkim oczekiwaniom rynku. Razem z zebranym doświadczeniem rozpoczęliśmy projekt nowego osiedla w tym mieście. Już rozpoczęła się sprzedaż nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w Ciechanowie – Osiedla Qubik. W Novdom mierzymy w każdą kolejną inwestycją wyżej by spełnić wszelkie wymagania przyszłych Klientów. Czym w takim razie Qubik będzie się wyróżniać od poprzednich?

Komfortowe osiedle w sercu Ciechanowa

Qubik stanowić będzie kompleks nowoczesnych bloków mieszkalnych, które będą położone w kluczowej części Ciechanowa – na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Lokale mieszkalne, które będą się znajdować na tym osiedlu, będą zapewniać każdemu mieszkańcowi wysoki komfort oraz spokój. Nasza nowa inwestycja została zaprojektowana według trendów panujących w branży nieruchomości. Za pomocą przemyślanych rozwiązań architektonicznych, osiedle to z pewnością będzie zapewniać przestrzeń, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowo od południowej strony inwestycji znajdować się będą tereny zielone, będące idealnym miejsce do relaksu.

Mieszkania z rynku pierwotnego w Ciechanowie spełniające oczekiwania

Qubik to kameralne osiedle w Ciechanowie oferujące funkcjonalne mieszkania z balkonami lub ogródkami. Nasza nowa inwestycja składa się z 4 kondygnacji z 88 lokalami z szerokim wyborem metraży – od 27 m2 do nawet 64 m2. Dodatkowym udogodnieniem jest 88 miejsc parkingowych w tym 40 zadaszonych dla mieszkańców i 19 miejsc dla gości. Osiedle otoczone żywopłotem stanowić będzie ustronne miejsce przeznaczone do relaksu. Pomimo tego, że znajdować się ono będzie w środku miasta, można tu będzie liczyć na spokojny wypoczynek w otoczeniu natury. Dodatkowo znajdujące się tutaj huśtawki, panel edukacyjny i tablica rysunkowa będzie sprawiać z inwestycji perfekcyjne miejsce dla spędzania czasu z dziećmi.

Wygodna lokalizacja – Osiedle Qubik w Ciechanowie

Jednym z głównych atutów Qubik jest lokalizacja. Położenie w kluczowej dobrze skomunikowanej części Ciechanowa, sprawia, że mieszkanie w tym miejscu będzie szczególnie wygodne. Osiedle Qubik będzie zapewniało zarówno młodszym jak i starszym mieszkańcom łatwy oraz sprawny sposób do wszelkiego rodzaju potrzebnych punktów usługowych. W okolicy znajduje się między innymi: rozwinięta infrastruktura sklepów, pobliskie centra rekreacyjno-sportowe, szkoły, apteki, szpital i przychodnie. Ten fakt gwarantuje mieszkańcom wygodę i oszczędność czasu na dojazdach.

Dlaczego warto zamieszkać w Ciechanowie?

Ciechanów słynie ze spokoju, który towarzyszy jego mieszkańcom na co dzień. Miasto to oferuje ciche miejsce, w którym panuje spokojne tempo życia. Dodatkowo jest ono otoczone malowniczymi lasami oraz jeziorami. Sprawia to, że Ciechanów stanowi perfekcyjne miasto dla relaksu. Pomimo tego, znaleźć można w nim wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, co zapewniają, chociażby rozbudowane szlaki rowerowe. Osiedle Qubik to inwestycja, która jest efektem doświadczenia Novdomu w realizacji nieruchomości na terenie Ciechanowa. Jeżeli więc marzysz o nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu, z pewnością jest to rozwiązanie dla Ciebie!

 

Sprawdź dostępne mieszkania