Wypełnij
formularz

Olsztyn

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Termin oddania IV kw 2024 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Bianco

Solidne wykonanie oraz wysublimowany, minimalistyczny styl osiedla mieszkaniowego Bianco zachwyci każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Design bazujący na delikatnych odcieniach bieli połączony z licznymi przeszkleniami zawsze prezentuje się wspaniale. Poznaj naszą nową inwestycję zlokalizowaną w samym centrum Olsztyna.

Ukryte w zieleni schody prowadzą do budynku osadzonego na górującej nad okolicą skarpie uwypuklając zalety położenia oraz zapewniając niesamowite widoki.

Wnętrze zaprojektowaliśmy z myślą o komforcie mieszkańców. Wyodrębniliśmy 32 mieszkania: od niewielkich, ale funkcjonalnych kawalerek (27 m²), po kilkudziesięciometrowe mieszkania dla rodzin i osób potrzebujących większej przestrzeni (max. 88 m²).
Jeśli wybierzesz mieszkanie na parterze, zapewnisz sobie prywatną strefą zieleni, wydzieloną żywopłotem. Własny ogród w centrum miasta – to możliwe!

Na mieszkańców wyższych kondygnacji czekają przestronne balkony i loggie, zabezpieczone stalowymi balustradami ze szklanym wypełnieniem nawiązując do minimalistycznego stylu całego osiedla.

Myśląc o wygodzie mieszkańców zaprojektowaliśmy zarówno garaż podziemny, jak też zewnętrzne zadaszone miejsca parkingowe. Przestronne komórki lokatorskie, miejsce na wózki oraz jednoślady, cichobieżna winda, czy domofonowy system kontroli dostępu- to wszystko składa się na poczucie bezpieczeństwa i komfortowe życie.
Bianco znajduje się w sąsiedztwie zrealizowanego przez nas osiedla Fregata.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – ciesz się życiem!

Jacek Szter

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Wiaty parkingowe

Komórki lokatorskie

Miejsce na wózki

Parking na jednoślady

Winda

Osiedle zamknięte

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 21

Lokalizacja

Olsztyn

Osiedle Bianco położone w centralnej części Olsztyna przy ul. zapewnia zarówno łatwy dostęp do bogatej infrastruktury, jak też miejskich atrakcji rekreacyjnych. Korzystaj z życia z wyjątkową swobodą.

Mieszkania

Bianco I
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 21 Dostępne mieszkania: 2A, 3A, 4A – pokojowe Metraż: od 37,16 do 88,96m2 Wysokość pomieszczeń od 2,75 m
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej