Wypełnij
formularz

Nowe mieszkania Olsztyn

0
Dostępnych mieszkań
7
Zrealizowanych inwestycji
Michał Kulesza

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Inwestycje mieszkaniowe w sprzedaży Olsztyn

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego oraz główny regionalny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy. To właśnie tu realizujemy specjalnie dla Ciebie wspaniałą inwestycję w doskonałej lokalizacji.

Osiedle Bianco, umiejscowione w ścisłym centrum miasta, którego jasne kolory i architektoniczny minimalizm zachwyci każdego klienta, prezentuje okazałą minimalistyczną linię architektoniczną. Oprócz nowoczesnego stylu Bianco oferuje wygodę i pełną funkcjonalność w każdym aspekcie.

Bianco jest absolutną nowością na olsztyńskim rynku dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Kreatywne oraz innowacyjne rozwiązania zastosowane przez zespół naszych architektów przyciąga spojrzenia, a wewnętrzne aranżacje zachęcają do relaksu.

Gwarantujemy ponadprzeciętny styl i jakość na najwyższym poziomie!

Michał Kulesza

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów

Mieszkania w Olsztynie

Olsztyn to dobry wybór dla osób szukających mieszkania położonego w dużym mieście, oferującego jednocześnie szeroki dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. Deweloper Novdom może zaoferować trzy inwestycje realizowane na terenie tego miasta. Nowoczesne mieszkanie Olsztyn można obecnie kupić w ramach inwestycji: „Osiedle Morena” oraz „Bianco”. To dobry wybór dla wszystkich miłośników modernistycznej architektury.

Jakie zalety oferuje mieszkanie w Olsztynie?

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego i największe miasto tego obszaru. To główny ośrodek edukacyjny, gospodarczy i kultury dla tego regionu. Bogactwo kulturowe i historyczne dobrze odzwierciedlają olsztyńskie zabytki. W centrum miasta nie brakuje cenionych restauracji oraz obiektów rozrywkowych. Chociaż Olsztyn jest dużym miastem, posiada ono wiele atutów, które docenią osoby szukającego zacisznego miejsca do życia. W mieście znajdują się liczne jeziora, co oznacza doskonale rozwinięte ośrodki kajakarskie oraz żeglarskie. Dodatkowo, znajdują się tu urokliwe szlaki turystyczne. Olsztyn posiada także bardzo dobrą komunikację. Można stąd niezwykle łatwo i szybko dostać się do największych miast Mazowsza, a także udać się na weekendowy wypad na Mazury.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego w Olsztynie

Nasza firma deweloperska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Olsztyn to dobre miejsce do życia. Dlatego też oferujemy nowoczesne osiedla mieszkaniowe w Olsztynie realizowane w ramach dwóch inwestycji: „Osiedle Morena” oraz „Bianco”. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które chcą zakupić nowe mieszkanie w Olsztynie, w zacisznej i spokojnej okolicy, jak również osoby, które interesuje apartament położny nieopodal centrum miasta. W pełni doceniamy atuty lokalizacji i przy realizacji nowych osiedli w Olsztynie staramy się uwypuklić jej mocne strony, takie jak, chociażby bliskie położenie lasów i jezior.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego w Olsztynie?

Jesteśmy doświadczoną firmą deweloperską, która stara się tworzyć unikalne inwestycje idealnie wpisane w wybraną lokalizację. Nasze osiedle mieszkaniowe Olsztyn składa się z nowoczesnych budynków zachowanych we współczesnych standardach branży architektonicznej. Staramy się jednak, aby nasze osiedla miały również wiele wspólnego z naturą, która jest przecież nierozerwalnym elementem miasta, jak również całej Warmii. Świetnym przykładem jest „Osiedle Morena”, położone w cichej i spokojnej okolicy Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej.

Idealnym przykładem wykorzystania naturalnych walorów jest także osiedle „Bianco” położone na skarpie i otoczone zielenią. Budynek góruje nad okolicą oferując domownikom przepiękne widoki. Niezależnie od tego, które mieszkanie w Olsztynie wybierzesz, firma Novdom gwarantuje wysokie standardy lokali, komfort i bezpieczeństwo.