Wypełnij
formularz

Nowe mieszkania Przasnysz

26
Dostępnych mieszkań
6
Zrealizowanych inwestycji
Patrycja Wypyska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Inwestycje mieszkaniowe w sprzedaży Pszasnysz

Przasnysz to liczące ponad 17 tysięcy mieszkańców miasto położone na północnym Mazowszu nad rzeką Węgierką. Oddalone o 106 km od Warszawy, 22 km od Ciechanowa i 56 km od Ostrołęki jest miastem, przez które biegnie szlak na Pojezierze Mazurskie.

Osiedle Botaników – kilkuetapowa inwestycja, która połączy wielowymiarową wygodę i funkcjonalność z lekką modernistyczną linią architektoniczną osadzoną w jasnych barwach elewacji zewnętrznej.

Unikatowe i bujne aranżacje roślinne nadadzą przestrzeni przejrzystości zamieniając części wspólne w idealne miejsce do relaksu i wypoczynku, a liczne udogodnienia w zastosowanych rozwiązaniach docenią wszyscy mieszkańcy.

Patrycja Wypyska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów

Mieszkania w Przasnyszu

Osoby poszukujące mieszkania w mniejszym mieście położonym na Mazowszu z całą pewnością docenią atuty, jakie oferuje Przasnysz. Miasto jest położone pomiędzy Warszawą i Olsztynem. Lokalizacja ta oferuje dobrą komunikację, a zarazem cichą i spokojną okolicę, którą na pewno docenią osoby ceniące sobie rekreację na świeżym powietrzu. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Przasnyszu realizuje w tym miejscu firma deweloperska Novdom.

Przasnysz – dlaczego warto mieszkać w tym mieście?

Przasnysz to miasto położone nad rzeką Węgierką, na północ od Warszawy i na południe od Olsztyna. Miejscowość ta może pochwalić się bardzo bogatą historią. Już w 1427 roku otrzymała prawa miejskie. Przebiega tędy droga krajowa 57 stanowiąca ważny węzeł komunikacyjny pomiędzy większymi miastami. To duże udogodnienie zapewnia możliwość sprawnego poruszania się między miastami. Przasnysz może zaoferować dobrze rozwiniętą oświatę i kulturę, liczne obiekty usługowo-handlowe, a także urokliwe tereny rekreacyjne. Miejscem spotkań towarzyskich jest tutaj rynek. Liczne udogodnienia oraz przyjazna okolica to najważniejsze argumenty, które sprawiają, że nowe mieszkania w Przasnyszu cieszą się dużą popularnością.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego – Przasnysz

Firma deweloperska Novdom buduje nowe osiedle w Przasnyszu „Osiedle Botaników”. Ostatecznie osiedle to będzie złożone z trzech bloków oddających do dyspozycji 100 mieszkań. Miejsce to pokochają wszystkie osoby ceniące sobie spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Deweloper zadbał w Przasnyszu o takie udogodnienia, jak: tor przeszkód w stylu le parkour, duży plac zabaw, ścieżkę sensoryczną, strefę piknikową. Osiedle będzie bogate w tereny zielone, a do ich obsadzenia posłużą różnorodne rośliny pochodzące z Ogrodu Botanicznego. Obiekty na Osiedlu Botanik będą okraszone rycinami z herbarium autorstwa Basiliusa Beslera.

Jakie korzyści oferują mieszkania w Przasnyszu od dewelopera Novdom?

Novdom to deweloper, który za cel nadrzędny stawia sobie wysokie bezpieczeństwo oraz komfort przyszłych domowników. Każda inwestycja jest realizowana w indywidualnym podejściu z uwzględnieniem atutów typowych dla danej lokalizacji. Nie inaczej jest w Przasnyszu, gdzie realizujemy urokliwe „Osiedle Botaników”, na którym nie zabraknie terenów zielonych oraz licznych udogodnień, które pozwolą mieszkańcom spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. Nowe mieszkania w Przasnyszu położone są w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Św. Krzysztofa w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

Przasnysz to bez wątpienia przyjazne miejsce do życia, zwłaszcza dla osób młodych, które chcą cieszyć się licznymi udogodnieniami typowymi dla miasta, ale również cichą i przyjazną okolicą. W ramach inwestycji „Osiedle Botaników” realizujemy budynki mieszkalne zachowane w modernistycznej stylistyce. Nasze osiedle mieszkaniowe w Przasnyszu z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób, które liczą na wysoki standard mieszkań.