Wypełnij
formularz

Nowe mieszkania Płońsk

54
Dostępnych mieszkań
5
Zrealizowanych inwestycji
Monika Kmiecińska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Inwestycje mieszkaniowe w sprzedaży Płońsk

Płońsk jest miastem powiatowym położonym zaledwie 60 km od Warszawy, z którą łączy je dwupasmowa trasa szybkiego ruchu. Wielkim atutem miasta jest jego położenie u zbiegu dwóch głównych arterii komunikacyjnych Polski: biegnącej z południa na północ, przebiegającej przez Warszawę, trasy nr 7, oraz przecinającej kraj z południowego wschodu ku północnemu zachodowi, trasy nr 10.

Chcąc wykorzystać atrakcyjny potencjał Płońska wybudowaliśmy osiedla, które oferują innowacyjne rozwiązania architektoniczne, nowoczesny rys wizerunkowy budynków oraz atrakcyjne rekreacyjnie okolice.

Realizując inwestycję Nad Płonką wykorzystaliśmy naturalną rzeźbę terenu i zachwycające walory przyrodnicze jako największe atuty. Spokojny relaks, czy aktywność – każdy znajdzie tu coś w sam raz dla siebie.

O2 Osiedle to zielony azyl pełen komfortu i udogodnień, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wybrednych klientów. Rewelacyjna lokalizacja oraz sąsiedztwo naszej ukończonej inwestycji – docenianego kompleksu mieszkaniowego Bursztynowe Tarasy są dodatkowym atutem. Struktura osiedla wzorowana jest na ekskluzywnych kurortach, gdzie relaks to kwintesencja dnia codziennego.

Monika Kmiecińska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów

Mieszkania w Płońsku

Płońsk z całą pewnością może uchodzić za jedną z lepszych lokalizacji dla osób, które chcą mieszkać w nieco mniejszym mieście położonym w bliskiej okolicy Warszawy. Miasto oferuje bardzo dobrą komunikację, liczne udogodnienia, a zarazem ciche i malownicze zakątki. Firma Novdom realizuje w nowe osiedle mieszkaniowe w Płońsku, które już teraz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. To pokazuje, jak atrakcyjna jest ta lokalizacja pod zakup mieszkania.

Jakie udogodnienia może zaoferować mieszkanie w Płońsku?

Płońsk ma dostęp do drogi ekspresowej i dróg krajowych. Do Warszawy można dostać się stąd w niecałą godzinę. Zdecydowanie może stanowić to duży atut dla osób, które chciałyby mieszkać w Płońsku, a zarazem pracować w Warszawie. Poza dobrym transportem drogowym, Płońsk posiada również dobrą komunikację kolejową. W mieście znajduje się wiele obiektów usługowo-handlowych, szkoły, przychodnie. Spotkaniom towarzyskim służy rynek, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, Jordanek, a także położone nieopodal Jezioro Rutki. Lokalizacja ta posiada zatem sporo argumentów świadczących o tym, że Płońsk to atrakcyjne miejsce do życia.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego – Płońsk

Firma deweloperska Novdom realizuje aktualnie dwa nowe osiedla w Płońsku, a mianowicie: „Nad Płonką” i „O2 Osiedle”. Pierwsza inwestycja, oferuje nowoczesny teren położony nad rzeką Płonka. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w pełni wykorzystać potencjał nowych mieszkań w Płońsku i zaoferować przyszłym mieszkańcom atrakcyjne miejsce do życia. Wśród udogodnień warto wymienić: plac zabaw, ścieżkę sensoryczną, ścianę wodną, przestrzenie do pracy coworkingowej na świeżym powietrzu z dostępem do Wi-Fi. Z kolei O2 Osiedle jest położone bliżej centrum i oferuje łatwy dostęp do kluczowych udogodnień i szybki dojazd do drogi ekspresowej. Deweloper Płońsk stara się zatem sprostać potrzebom wszystkich klientów poszukujących tu mieszkania.

Dlaczego warto wybrać mieszkania realizowane przez Novdom?

Nasza firma deweloperska słynie z indywidualnego podejścia do każdej inwestycji. Zawsze staramy się w pełni wykorzystać potencjał oferowany przez wybraną lokalizację, aby stworzyć miejsce, które zagwarantuje mieszkańcom maksymalny komfort i wygodę. Wybierając nowe mieszkanie w Płońsku, mogą Państwo liczyć na wysokie standardy, funkcjonalny układ wnętrz, a także liczne udogodnienia na świeżym powietrzu. Osoby szukające swojego wymarzonego miejsca w Płońsku, mogą znaleźć je w ramach naszych dwóch nowych inwestycji: „Nad Płonką” i „O2 Osiedle”.

Płońsk jest coraz popularniejszym kierunkiem dla osób, które chcą zamieszkać w nieco mniejszym mieście, w którym dostępne są wszystkie kluczowe udogodnienia, ale również zaciszne okolice sprzyjające relaksowi i aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego też, mieszkanie z rynku pierwotnego w Płońsku stanowi świetną propozycję dla osób, które chcą cieszyć się urokami mniejszego miasta, ale również posiadać swobodny dostęp do komunikacji umożliwiającej szybką podróż do Warszawy.