Wypełnij
formularz

Płońsk

ul. Szkolna 49A Termin oddania III kw 2023 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Nad Płonką

Nowoczesna bryła budynku osiedla Nad Płonką zdaje się idealnie komponować z lokalnym krajobrazem. Projektanci sprostali zadaniu połączenia wygody i komfortu mieszkańców z designem i nowoczesną technologią.
Osiedle położone jest w spokojnej okolicy, bogatej w infrastrukturę sprzyjającą spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, także w wymiarze zawodowym. W ramach części wspólnych osiedla Nad Płonką bowiem powstały przestrzenie co-workingowe, dzięki którym pracę można, w razie potrzeby, także wynieść z domu bez potrzeby przesiadywania w kawiarniach czy restauracjach.
Dodatkowo z terenu osiedla będzie można zejść bezpośrednio nad rzekę, gdzie zgodnie z planami MPZP, miasto planuje w przyszłości, budowę przestrzeni wypoczynkowej.
Nieprzypadkowo elewacja zewnętrzna budynku została wykonana z dodatkiem naturalnego kruszywa, dzięki czemu osiedle wyróżnia się swoją oryginalną estetyką. Efekt ten wzmacniają dodatkowo różnorodne gatunkowe rośliny posadzone w częściach wspólnych, oraz zielone zacisza, gdzie umieszczono instalacje do zawieszania hamaków. Relaks na osiedlu Nad Płonką zyskuje dzięki temu kolejny wymiar!

Monika Kmiecińska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 19

Lokalizacja

Płońsk

Nasza nowa inwestycja mieszkaniowa w Płońsku Osiedle Nad Płonką łączy w sobie miejski klimat typowy dla centrum miasta z wyciszającą przyrodą. Bezpośredni dostęp do bogatej infrastruktury sprawia, że lokalizacja ta ma w sobie wszystko, czego można zapragnąć!

Mieszkania

Nad Płonką
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 19 Dostępne mieszkania: 3, 3A, 4A – pokojowe Metraż: od 63,12 do 84,19m2 Wysokość pomieszczeń od 2,6 m
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej