Wypełnij
formularz

Płońsk

ul. Szkolna Termin oddania III kw 2023 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Nad Płonką

Stylowy budynek osiedla Nad Płonką mocno wpisuje się w lokalny krajobraz. Zadbaliśmy o profesjonalne powiązanie nowoczesnej technologii z naturalnymi walorami przyrodniczymi otoczenia. Ciepła paleta barw elewacji zewnętrznej z domieszką naturalnego kruszywa wpływa kojąco na samopoczucie i ułatwia relaks.
Różnorodność gatunkowa roślin obecnych w nasadach części wspólnych cieszy oko naturalnymi barwami. Z terenu osiedla będzie można zejść bezpośrednio nad rzekę, gdzie miasto planuje budowę przestrzeni do wypoczynku dla mieszkańców zgodnie z zapisami MPZP.
Oprócz atrakcyjnej przyrodniczo okolicy osiedle Nad Płonką w Płońsku jest wyposażone w kreatywny plac zabaw stworzony dla dzieci w różnym wieku oraz obszar wspomagający rozwój integracji sensorycznej u najmłodszych.
Innowacyjnym rozwiązaniem są przestrzenie co-workingowe z dostępem do Wi-Fi, przystosowane do pracy na świeżym powietrzu oraz zielone zacisze z instalacją do zawieszenia hamaków.

Relaks nad rzeką? Teraz to możliwe!

Monika Kmiecińska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 63

Lokalizacja

Płońsk

Osiedle Nad Płonką usytuowane jest w centralnej części miasta przy ul. Młodzieżowej. Bezpośredni dostęp do rzeki oraz rewelacyjna infrastruktura w okolicy to komfort i wygoda dla jego mieszkańców.

Mieszkania

Nad Płonką
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 63 Dostępne mieszkania: 2, 2A, 3, 3A, 4A – pokojowe Metraż: od 41,81 do 84,19m2 Wysokość pomieszczeń od 2,6 m
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej