Wypełnij
formularz

Galeria i otoczenie

Monika Kmiecińska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Otoczenie

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Szkoły i przedszkola

Gwarantem wygody jest bliskość placówek oświatowych, takich jak żłobek, przedszkole, czy szkoła podstawowa. To duże udogodnienie, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Infrastruktura

Położenie osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie centralnej części miasta zapewnia mieszkańcom dostępność do wielu punktów usługowych, znanych marketów, przychodni lekarskich, czy obiektów miejskich.

Tereny rekreacyjne

Osiedle Nad Płonką otaczają niezwykłe walory przyrodniczo-rekreacyjne. Okolice jeziora Rutki doskonale sprawdzą się jako trasy spacerów rodzinnych, pobliski Jordanek zapewni atrakcje najmłodszym mieszkańcom, natomiast Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji umożliwi aktywne formy spędzania czasu wolnego osobom w każdym wieku.

Lokalizacja

Płońsk

Nasza nowa inwestycja mieszkaniowa w Płońsku Osiedle Nad Płonką łączy w sobie miejski klimat typowy dla centrum miasta z wyciszającą przyrodą. Bezpośredni dostęp do bogatej infrastruktury sprawia, że lokalizacja ta ma w sobie wszystko, czego można zapragnąć!

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej