Wypełnij
formularz

Galeria i otoczenie

Monika Kmiecińska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Otoczenie

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Relaks wśród zieleni

Wycieczka? Czemu nie?
O2 OSIEDLE zlokalizowane jest nieopodal drogi krajowej S7, co pozwala bez trudu wyjechać na trasę wylotową. Nieopodal znajdziesz miejsca idealne na spacer lub aktywny wypoczynek. W Parku Wolności nad Płonką odpoczniesz na łonie natury doceniając każdy dzień.
Nie tracąc czasu na dojazdy, korki i kolejki, możesz żyć bez zadyszki, oddychać pełną piersią i delektować się chwilami spędzanymi w domu lub bliskiej okolicy.

Bogata infrastruktura

Bezpośrednie sąsiedztwo szpitala daje wysokie poczucie bezpieczeństwa. Okoliczne sklepy spożywcze, restauracje, punkty handlowe, a także szkoły, przedszkola i urzędy pozwolą Ci załatwić codzienne sprawy bez używania samochodu.

Lokalizacja

Płońsk

O2 Osiedle umiejscowione w północnej części Płońska zapewnia dogodną komunikację z centrum miasta, bogatą infrastrukturę i dostęp do obiektów miejskich.

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej