Wypełnij
formularz

Płońsk

ul. Klonowa Termin oddania III kw 2025 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Osiedle O2

Dwa budynki O2 Osiedla do złudzenia przypominają ekskluzywne kurorty, w których relaks jest na stałe wpisany w harmonogram każdego dnia. Designerskie, ogólnodostępne zielone strefy chilloutu z kameralnymi pergolami – zarówno na słonecznym dziedzińcu, jak i tarasie dachowym sprzyjają wypoczynkowi i sąsiedzkiej integracji. Jeśli Twoim tlenem są bliscy Ci ludzie oraz relaks na świeżym powietrzu może okazać się, że to Twoje miejsce na Ziemi.

Przytulne ciepło w zimowe wieczory i orzeźwiający chłód w upalne południe – to wszystko zapewnia klimatyzacja typu split – stały element w standardzie części dostępnych mieszkań. W bogatej ofercie O2 OSIEDLA w Płońsku znajdziesz zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe, których powierzchnia zaczyna się od 27 metrów, jak i czteropokojowe apartamenty o metrażu nawet 77 metrów. Wyposażone w przeszklone balkony typu loggia albo tarasy z ogrodami, wykończone z najwyższą starannością wysokiej klasy materiałami, są azylem dla osób ceniących komfort i wysoki standard.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców, całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane, a funkcję kontrolną pełni domofon. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się po całym terenie wewnętrznym, mając pewność, że w ogólnodostępnych częściach osiedla nie spotkasz przypadkowych osób.

W ofercie osiedla znajdują się mieszkania modułowe. Kupując jedno mieszkanie, złożone z dwóch lokali można jednocześnie mieszkać i czerpać zyski z wynajmu. Taka forma pozwala spłacić kredyt lub uzyskać stałe źródło przychodu, a w perspektywie pozwala powiększyć mieszkanie bez konieczności przeprowadzki.

Z myślą o potrzebach aktywnych i nowoczesnych mieszkańców, zadbaliśmy o liczne miejsca parkingowe usytuowane w halach garażowych, miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych, a także boksy rowerowe, komórki lokatorskie oraz windy. Zlokalizowane na parterze lokale usługowe poszerzą wachlarz możliwości do realizowania na miejscu.

Monika Kmiecińska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 37

Lokalizacja

Płońsk

O2 Osiedle umiejscowione w północnej części Płońska zapewnia dogodną komunikację z centrum miasta, bogatą infrastrukturę i dostęp do obiektów miejskich.

Mieszkania

O2I
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 37 Dostępne mieszkania: 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, modułowe – pokojowe Metraż: od 44,49 do 76,93m2 Wysokość pomieszczeń od 2,6 m
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej