Wypełnij
formularz

Nowe mieszkania Szczytno

14
Dostępnych mieszkań
2
Zrealizowanych inwestycji
Małgorzata Horoszkiewicz

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Inwestycje mieszkaniowe w sprzedaży Szczytno

Szczytno to miasto leżące w województwie warmińsko–mazurskim, stanowiące wizytówkę współczesnego charakteru Mazur. To miejsce, gdzie króluje turystyka. W ścisłym centrum znajdują się dwa jeziora – Domowe Duże i Domowe Małe.

Wokół Szczytna wśród lasów i unikatowej mazurskiej przyrody można znaleźć miejsce na odpoczynek, spacer i wycieczkę rowerową. To miejsce, gdzie można odetchnąć pełną piersią.

Apartamenty Sonata to wyjątkowa oferta mieszkaniowa podzielona na etapy, realizowana w zielonych częściach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie centrum. Wyselekcjonowane materiały, spójna kolorystyka, profesjonalne oświetlenie – wszystko to daje poczucie niewymuszonego luksusu.

Małgorzata Horoszkiewicz

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów

Mieszkania w Szczytnie

Szczytno to bardzo popularne miasto turystyczne położone pośród dwóch jezior: Jeziora Długiego i Jeziora Domowego Małego. Jest to również coraz popularniejsze miejsce do życia dla osób pracujących w większych miastach Warmii i Mazur lub północnej części Mazowsza. Dostępne w Szczytnie nowe mieszkania z rynku pierwotnego realizowane są przez dewelopera Novdom. Miasto jest dobrym wyborem dla osób marzących o życiu w malowniczej, ale i wygodnej okolicy.

Szczytno – jakie korzyści oferuje mieszkanie w tym mieście?

Szczytno jest położone na granicy pojezierzy olsztyńskiego i mrągowskiego. Dostępne w mieście jeziora oferują każdemu atrakcyjne tereny rekreacyjne. Dostępne są tutaj: molo, deptak, ruiny zamku, liczne obiekty usługowo-handlowe. Drogi krajowe 53, 57 i 58 zapewniają dobrą komunikację z innymi dużymi miastami Warmii i Mazur, a także z północą częścią Mazowsza. To ważny atut dla osób, które chcą mieszkać w Szczytnie, ale pracować w innym mieście. Miasto to jest także popularną miejscowością turystyczną, co może stanowić ważny argument dla osób planujących otworzenie własnego biznesu w tym miejscu.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego – Szczytno

Szczytno to bez wątpienia atrakcyjne miejsce do życia. Firma deweloperska Novdom pragnie wykorzystać potencjał tego miejsca. W tym celu tworzy atrakcyjne nowe osiedla w Szczytnie. Aktualnie możemy zaoferować naszym klientom luksusowe apartamenty w ramach dwóch inwestycji „Apartamenty Sonata” i „Apartamenty Sonata II”. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na szereg ważnych udogodnień, takich jak: bezpieczna okolica, miejsca parkingowe, dobra komunikacja, bliskie sąsiedztwo ważnych punktów handlowych i usługowych. Oferujemy mieszkania w nowoczesnej architekturze z zachowaniem funkcjonalnego układu wnętrz i wysokiej ergonomii.

Dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera Novdom?

Firma deweloperska Novdom to dobry wybór dla wszystkich osób, które chcą uzyskać pewność, że ich przyszłe mieszkanie zaoferuje wysoki komfort, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Wygoda przyszłych mieszkańców jest dla nas celem nadrzędnym. Dlatego też staramy się w pełni wykorzystać potencjał wybranej lokalizacji, aby stworzyć miejsce atrakcyjne do życia. Pamiętamy o wszystkich kluczowych udogodnieniach, na które zwracają uwagę klienci. Realizujemy luksusowe oraz nowe mieszkania w Szczytnie dla najbardziej wymagających inwestorów.

Szczytno ma do zaoferowania wiele atutów. W mieście tym nie brakuje typowo miejskich udogodnień, jak również zacisznych terenów sprzyjających rekreacji. Dlatego też, mieszkanie z rynku pierwotnego w Szczytnie jest celem coraz większej liczby osób. Nasza firma ma dużą satysfakcję z możliwości realizowania nowoczesnych inwestycji w tym mieście. Już teraz mogą Państwo skontaktować się z nami, aby zapytać o nowej inwestycji w Szczytnie: „Apartamenty Sonata”. To nowoczesne budownictwo doskonale wpisujące się w klimat miasta.