Wypełnij
formularz

Ostrołęka

ul. Ostrołęckich Harcerzy Termin oddania IV kw 2026 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Forte Piano

Osiedle Forte Piano to idealne połączenie luksusu i nowoczesności. Design delikatnie przenika do przestrzeni wspólnych, dając poczucie, że elementy stałe, takie jak wiaty, stojaki rowerowe czy nawet ławki, to nie tylko elementy projektu, ale i piękna bryła architektoniczna.

W inwestycji postawiono nacisk na komfort i różnorodność. Oferta mieszkań jest zatem dostosowana do potrzeb osób indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi (od 30m2 do 65m2). Znajdziemy też pulę mieszkań, które będą stanowiły dobrą propozycję dla inwestorów. Każdy z lokali jest stworzony z myślą, by ich aranżacja była łatwa i przyjemna. 

Osiedle Forte Piano to także idealne miejsce pod kątem lokalizacji. Leży bowiem w centrum Ostrołęki. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo wielu kluczowych punktów usługowych, rozrywkowych, sklepów, restauracji, szkół czy placówek medycznych, które na pewno pozytywnie wpłynie na wygodę życia mieszkańców – większość spraw będzie można załatwić nie korzystając z auta. 

Komfort widać tu na każdym kroku. Począwszy od części wspólnych, gdzie znalazły się windy, kończąc na placu zabaw, z ławkami, na których można przysiąść i spędzić miło czas integrując się z innymi mieszkańcami. Postawiliśmy także na strefy relaksu, które pozwolą odprężyć się po ciężkim dniu czy po prostu zaczerpnąć świeżego powietrza blisko domu.

Zadbano także o bezpieczeństwo – cały obiekt jest monitorowany, a miejsca postojowe są strzeżone.

Barbara Dobkowska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Komórki lokatorskie

Osiedle zamknięte

Teren zielony

Winda

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 92

Lokalizacja

Ostrołęka

Osiedle Piano Forte jest zlokalizowane w centrum Ostrołęki, w sąsiedztwie wielu kluczowych punktów usługowych, rozrywkowych, sklepów, restauracji, szkół oraz placówek medycznych.

Mieszkania

Forte Piano
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 92 Dostępne mieszkania: 2A, 3A – pokojowe Metraż: od 38,67 do 64,02m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej