Wypełnij
formularz

Ciechanów

ul. Powstańców Wielkopolskich Termin oddania I kw. 2026 Sprawdź dostępne mieszkania

O inwestycji Qubik

Qubik w Ciechanowie to nowoczesny trzypiętrowy budynek wielomieszkaniowy, zlokalizowany we wschodniej części miasta.
Minimalistyczna bryła budynku z płaskim dachem cechuje ponadprzeciętna architektura. Qubik, z tynkami imitującymi rdzawą blachę i drewno, okazałymi rozmiarami okien oraz przeszklonymi balustradami jest jedną z najciekawszych inwestycji w mieście.
Poczucie bezpieczeństwa zapewnia ogrodzony, dobrze zabezpieczony i oświetlony obszar posiadłości, na terenie którego części wspólne są monitorowane.
W ramach inwestycji uwzględniono łącznie 88 miejsc parkingowych na zewnątrz budynku, w tym 19 miejsc ogólnodostępnych, z których część posiada zadaszenie.
Od strony południowej umieszczono rekreacyjny zielony dziedziniec z placem zabaw dla najmłodszych, ławeczkami i hamakiem, które zapewnią komfort i wygodny wypoczynek mieszkańcom oraz zachęcą do spotkań z przyjaciółmi. Dodatkowym atutem są zamontowane stojaki na rowery.
W budynku mieści się 88 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych, z balkonami lub ogródkami, podłączonych do sieci centralnego ogrzewania. Metraże lokali wahają się od 27 do 64 m2 i zapewniają nabywcom ogromną swobodę aranżacji własnej.

Designerski rys Ciechanowa -Twoja przyszłość!

Milena Chomiuk

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Udogodnienia

Miejsca postojowe

Zadaszone miejsca postojowe

Stojaki na rowery

Plac zabaw

Teren rekreacyjny

Infrastruktura pod montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Dostępne mieszkania: 36

Lokalizacja

Ciechanów

Inwestycja Qubik jest zlokalizowana przy ul. Powstańców Wielkopolskich, w pieszej odległości od centrum Ciechanowa, w sąsiedztwie szpitala, niskiej zabudowy wielorodzinnej i pętli komunikacji miejskiej.

Mieszkania

Qubik
Standard wykończenia: Deweloperski Aktualnie dostępne: 36 Dostępne mieszkania: 2, 2A, 3A – pokojowe Metraż: od 39,48 do 59,39m2
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej