Wypełnij
formularz

O inwestycji

Nowy etap osiedla to kameralny budynek, liczący zaledwie 39 apartamentów. Przestrzenie od 36 do 63 m2 gwarantują szeroki wybór dopasowany do potrzeb każdego potencjalnego klienta.
Apartamenty zostały indywidualnie zaprojektowane w taki sposób, by osiągnąć najkorzystniejszy układ optymalizujący funkcjonalność i ergonomię poszczególnych pomieszczeń. Przestronne tarasy i ogródki uzupełniają mieszkania o dodatkową przestrzeń z możliwością personalizacji według potrzeb i fantazji właścicieli.

Apartamenty Sonata w Szczytnie charakteryzuje elegancki design, dostosowany do najnowszych trendów, a jego oprawą jest bujna zieleń zaprojektowana w zgodzie z ekologicznymi rozwiązaniami.
Przestrzenie wspólne wewnątrz budynków to kontynuacja projektu z wcześniejszego etapu. W swojej stylistyce nawiązuje do ogólnej linii inspiracji osiedla, czyli harmonijnej sonaty, która daje poczucie bezpieczeństwa i spokój.

W aranżacji wnętrz dominują klasyczne kolory – czerń i biel. Ogólne wrażenie ocieplają stylowe elementy drewniane.
Do tej pory na okolicznym terenie powstało boisko wielofunkcyjne, aktualnie planowany jest duży plac zabaw oraz siłownia plenerowa, którą z pewnością docenią mieszkańcy.
Dodatkowym atutem osiedla jest hala garażowa z bezpiecznym wjazdem na poziomie gruntu.

Apartamenty Sonata – Twoje wymarzone miejsce!

Wybierz swoje miasto i sprawdź aktualne inwestycje

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej