Wypełnij
formularz

Galeria i otoczenie

Małgorzata Horoszkiewicz

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Otoczenie

Parking podziemny

Miejsca postojowe

Teren zielony

Winda

Miejsca na rowery

Plac zabaw

Monitoring

Domofon

Internet, TV kablowa

Regionalne atrakcje

W bliskiej okolicy Apartamentów Sonata znajduje się ścisłe centrum Szczytna, które obfituje w ciekawe miejsca. Wśród nich jest strzeżone kąpielisko plaża i molo zlokalizowane nad Jeziorem Domowym Dużym, gdzie można spędzić wolny czas w letnie dni. Na uwagę zasługują również odrestaurowane ruiny zamku krzyżackiego.

Bogata infrastruktura

Położenie osiedla gwarantuje łatwy dostęp do obiektów miejskich, licznych punktów usługowych, czy marketów spożywczych. Rozwinięta infrastruktura to wyznacznik wygodnego i przyjemnego życia.

Lokalizacja

Szczytno

Apartamenty Sonata są usytuowane przy ul. Królowej Jadwigi, w cichej i spokojnej okolicy, która jednocześnie zapewnia mieszkańcom bardzo dobrą infrastrukturę oraz dostęp do komunikacji.

Wszelkie materiały znajdujące się na stronie www.novdom.pl, w tym wizualizacje, animacje, modele budynku, mają charakter jedynie poglądowy i nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 5561 Kodeksu cywilnego oraz nie stanowią oferty w rozumieniu 661 Kodeksu cywilnego. Nieznacznej zmianie może ulec wygląd budynków (w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji) oraz zagospodarowanie terenu i w tym zakresie może odbiegać od realizacji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego nie jest związane bezpośrednio z inwestycją i nie będzie w ramach niej realizowane. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji znajdują się w projekcie budowlanym, prospekcie informacyjnym oraz umowie deweloperskiej