Wypełnij
formularz

Nowe mieszkania Mława

25
Dostępnych mieszkań
Paulina Sadłowska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Inwestycje mieszkaniowe w sprzedaży Mława

Mława jest miastem umiejscowionym w północnej części Mazowsza, na Wzniesieniach Mławskich, które charakteryzują się ciekawą i urozmaiconą rzeźbą terenu. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie województwa warmińsko-mazurskiego umożliwia rewelacyjny dostęp do licznych mazurskich atrakcji.

Osiedle Naturalnie łączy w sobie wyszukany styl oraz nowoczesne aranżacje przestrzeni wspólnych. Komfortowe rozkłady mieszkań, bezpieczeństwo i wszechobecna roślinność zapewniają niezwykłą wygodę oraz 100% zadowolenia mieszkańców.
Lokalizacja osiedla w sąsiedztwie lasów okalających miasto, doskonała komunikacja oraz liczne ścieżki rowerowe, znacząco podnosi walory inwestycji.

Zamieszkaj w cudownym miejscu, spełniaj swoje marzenia!

Paulina Sadłowska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów.

Mieszkania w Mławie

Mława należy do grona najstarszych miast na Mazowszu. Pomimo trudnej historii w Mławie wciąż znajdziemy liczne zabytki ukazujące bogactwo historyczne i kulturowe tego miasta. Deweloper Novdom ma przyjemność realizować swoje inwestycje w tym miejscu. Nasze osiedle mieszkaniowe w Mławie szybko znalazło uznanie ze strony osób, które chciały na stałe zamieszkać w tym wyjątkowym miejscu. Jesteśmy rzetelną firmą oferującą mieszkania w wysokim standardzie.

Mieszkanie w Mławie – jakie zalety oferuje to miasto?

Osada w Mławie mogła istnieć już w XIII wieku. W roku 1426 Mława otrzymała prawa miejskie, co czyni ją jednym z najstarszych miast na Mazowszu. To dobrze rozwinięte miasto, w którym nie brakuje najważniejszych udogodnień z perspektywy młodych osób – szkół, licznych punktów handlowo-usługowych, obiektów kulturalnych, a także obiektów sprzyjających rekreacji. Jedną z głównych korzyści tego miasta jest bezpłatna komunikacja. Ponadto, wybierając mieszkanie Mława można oczekiwać dobrej komunikacji z innymi dużymi miastami na Mazowszu. Miłośnicy rekreacji na świeżym powietrzu docenią Zalew Ruda oraz Park Miejski im. Dąbrowszczaków.

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego – Mława

Mława to bez wątpienia jedno z miejsc cieszących się dużym zainteresowaniem ze strony młodych osób szukających swojego mieszkania na lata. Novdom miał okazję realizować w tym miejscu inwestycję „Osiedle Naturalnie”. Tworząc nowe osiedle w Mławie, chcieliśmy stworzyć miejsce spójne z naturą. Dlatego też, zamiast tradycyjnych ogrodzeń zastosowaliśmy ekologiczne, zielone bariery. Na terenie osiedla dostępny jest duży plac zabaw, miejsce grillowe, ogród z roślinami o właściwościach aromaterapeutycznymi, a także wybieg dla czworonogów. „Osiedle Naturalnie” mieści się przy ul. Nowomiejskiego, na północy Mławy. Jest położone nieopodal lasów okalających miasto. Miejsce posiada dobry dostęp do komunikacji miejskiej i ścieżek rowerowych.

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Mławie?

Mława to przyjazne miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą połączyć atuty mieszkania w mieście, z zaciszną i spokojną okolicą. Deweloper w Mławie przygotował w tym miejscu „Osiedle Naturalnie” położone nieopodal lasów i zaprojektowane w taki sposób, aby stać się integralną częścią otaczającego środowiska. W tym miejscu postawiliśmy na minimalistyczne, czterokondygnacyjne budynki charakteryzujące się prostą bryłą. Mieszkania mają dostęp do balkonu, aby można było się cieszyć wszystkimi atutami terenów zielonych okalających obiekty.

W trosce o środowisko naturalne, na tym osiedlu zastosowaliśmy również panele fotowoltaiczne, które pozwolą obniżyć koszty energii elektrycznej. O bezpieczeństwo i prywatność domowników trwa zielony płot z roślin. Jeśli interesuje Państwa mieszkanie z rynku pierwotnego w Mławie, „Osiedle Naturalnie” to inwestycja, którą z całą pewnością warto się zainteresować. To nowoczesne mieszkania o wysokich standardach idealnie wkomponowane w otaczające środowisko naturalne.