Wypełnij
formularz

Mieszkania Maków Mazowiecki

0
Dostępnych mieszkań
2
Zrealizowanych inwestycji
Patrycja Wypyska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Wybierz gdzie chcesz zamieszkać

Inwestycje w sprzedaży

Maków Mazowiecki jest miastem powiatowym w województwie mazowieckim.
Jego ewidentne walory to przede wszystkim bliskość centrum biznesowego, jakim jest oddalona o niespełna 80 km Warszawa, czyste środowisko, tereny pod inwestycje, dobra infrastruktura oraz dogodność położenia.

W tak atrakcyjnej okolicy realizujemy naszą kolejną inwestycję. Jest nią osiedle mieszkaniowe Makowe Tarasy. Osiedle jedyne w swoim rodzaju. Charakteryzuje się niewymuszoną elegancją wizerunkową, bezpieczną przestrzenią dla mieszkańców oraz nowoczesną i funkcjonalną architekturą.
Osiedle Makowe Tarasy położone jest w cichej, komfortowej oraz bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, w północnej części Makowa Mazowieckiego.

Jeśli szukasz swojego wymarzonego lokum, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Patrycja Wypyska

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów.

Mieszkania w Makowie Mazowieckim

Deweloper Novdom ma przyjemność zaoferować mieszkania z rynku pierwotnego w Makowie Mazowieckim, które odznaczają się nowoczesnym układem wnętrz, przestronnością oraz wysokim standardem. To perfekcyjna propozycja dla wszystkich osób, które szukają bezpiecznej i komfortowej przystani w tym mieście. Wybierając mieszkanie Maków Mazowiecki możesz oczekiwać nie tylko nowoczesnej architektury, ale również cichej i spokojnej okolicy.

Korzyści z wyboru mieszkań – Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki to niewielkie miasto położone nad rzeką Orzyc. Jego ważną atrakcją jest zalew o powierzchni 17 ha, nad którym dostępna jest infrastruktura sprzyjająca rekreacji. Znajdują się tu kąpieliska, a ponadto, zalew jest chętnie wykorzystywany do uprawiania licznych sportów wodnych. Bardzo istotną zaletą tej lokalizacji jest jej dobra komunikacja. Znajduje się tu skrzyżowanie drogi krajowej nr 60, a także drogi krajowej nr 57, która prowadzi na Pojezierze Mazurskie. W tym kameralnym mieście swoje inwestycje realizuje deweloper Novdom, starając się zaoferować inwestorom nowoczesne mieszkania dobrze wpisane w klimat Makowa Mazowieckiego.

Nasze mieszkania z rynku pierwotnego w Makowie Mazowieckim

Novdom to uznany i aktywny deweloper w Makowie Mazowieckim, który sukcesywnie stawia nowe osiedle w Makowie Mazowieckim – Makowe Tarasy. Jest to jedyna lokalizacja w mieście odznaczająca się tak wysokim standardem, a zarazem modernistyczną architekturą. Jest to również zaciszne osiedle mieszkaniowe w Makowie Mazowieckim, położone w atrakcyjnym miejscu z licznymi udogodnieniami. Zaledwie kilka minut drogi od tej lokalizacji przepływa rzeka Orzyc, a obok niej znajduje się Zalew Makowski oraz Park Sapera. Bardzo dobry dojazd zapewnia także zlokalizowana w pobliżu droga krajowa 60. Mieszkania w Makowie Mazowieckim dostępne na osiedlu Makowe Tarasy odznaczają się estetyką, wysokim standardem oraz ergonomią.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Makowie Mazowieckim?

Firma deweloperska Novdom może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz wieloma udanymi inwestycjami, które spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony inwestorów. Nie inaczej jest w przypadku nowych mieszkań w Makowie Mazowieckim. To spokojne miejsce, które oferuje bardzo dobrą komunikację z resztą Mazowsza, ale również Mazur. Jeśli interesuje Cię mieszkanie na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu mającym dostęp do wielu atrakcyjnych udogodnień, inwestycja Makowe Tarasy na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Nasza firma zawsze kieruje się wysokimi standardami i realizuje inwestycje z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie przyszłych domowników. Zależy nam również na tym, aby nasze inwestycje dobrze wpisywały się w lokalizację, na której są realizowane. Doskonałym przykładem jest osiedle Makowe Tarasy oddające do dyspozycji inwestorów nowoczesne i ergonomiczne mieszkania w Makowie Mazowieckim. Jeśli marzy Ci się mieszkanie położone w spokojnej części Mazowsza z dostępem do kluczowych udogodnień i transportu, zakup nowego mieszkania w Makowie Mazowieckim to idealna inwestycja.