Wypełnij
formularz

Mieszkania Mikołajki

0
Dostępnych mieszkań
Michał Kulesza

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń

Wybierz gdzie chcesz zamieszkać

Inwestycje w sprzedaży

W sercu Mazur, przy porcie i rynku w Mikołajkach, w ramach zamkniętego osiedla z basenem powstają komfortowe apartamenty. Znajdują się w samym centrum miasteczka, co jest ich niewątpliwą zaletą. Dodatkowy atut to niezwykła relacja z otoczeniem, którą widać w styku prostoty małomiasteczkowych kamieniczek, mazurskiej tradycji ceglanych elewacji oraz ceramicznych dachów. Apartamenty mogą być zarówno inwestycją, którą można powierzyć w ręce doświadczonego operatora, jak i drugim domem – wygodnym azylem dla tych, którzy poszukują jakości, prywatności i wygody. Portville jest miejscem z dużym potencjałem inwestycyjnym, ponieważ ilość apartamentów jest ograniczona. To jedyne apartamenty w tak niepowtarzalnej lokalizacji. Wybór należy do ciebie.

Michał Kulesza

Doradca Novdom

Napisz wiadomość
Zadzwoń
https://novdom.pl/wp-content/uploads/2023/03/sg-2.png

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Cenimy Waszą lojalność i proponujemy dodatkowe korzyści.

Novdom doradza
w wyborze mieszkania i inwestycji

Pierwsze mieszkanie w 3 krokach

Przygotowaliśmy prosty poradnik jak wybrać, kupić, odebrać mieszkanie, będzie z górki

Dogodne lokalizacje inwestycji

Budujemy atrakcyjne nieruchomości w dużych i małych miastach dla mieszkańców oraz inwestorów.

Mieszkania w Mikołajkach

Mikołajki to malownicze miasto położone nad jeziorami Tałty, Śniardwy i Jeziorem Mikołajskim. To jedna z popularniejszych miejscowości turystycznych w województwie warmińsko-mazurskim. Nowe mieszkanie w Mikołajkach jest dobrym wyborem dla wszystkich osób, które chcą wyrwać się z wielkozgiełkowego miasta i zamieszkać w malowniczej i spokojnej okolicy. Osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie realizuje tu firma deweloperska Novdom.

Jakie korzyści oferuje mieszkanie w Mikołajkach?

Mikołajki to niewielkie miasto, w którym żyje ok. 4,000 mieszkańców. Miejscowość jest położona w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Poza rozrywkami typowo wodnymi, Mikołajki oferują także liczne szlaki turystyczny, ścieżki rowerowe oraz stoki narciarskie. Miasto cieszy się dużą popularnością w okresie wiosenno-letnim, będąc jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych na Warmii i Mazurach. Dostęp do drogi krajowej i wojewódzkiej umożliwia szybkie dotarcie do innych, większych miast. Miejscem spotkań rekreacyjnych są przede wszystkim Plac Wolności oraz Przystań Żeglugi Mazurskiej. Liczne udogodnienia sprawiają, że sprzedaż mieszkań Mikołajki cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Inwestycja mieszkaniowa Novdom w Mikołajkach

Firma deweloperska Novdom jest odpowiedzialna za realizację nowych osiedli w Mikołajkach – „Nature Elements” oraz ,,Portville”. Pierwsze z nich, to luksusowe miejsce apartamentów położone przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Orzyszowej. W ich bliskim sąsiedztwie znajduje się rynek oraz port z wioską żeglarską. Lokalizacja ta oferuje łatwy dostęp do wszystkich udogodnień, a także stanowi dużą gratkę dla wszystkich miłośników aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Nowe osiedle apartamentów ,,Nature Elements” obejmuje wiele atrakcji, takich jak: basen, sala kinowa, salon bilardowy, plac zabaw czy strefa wellness. Natomiast Portville jest wymarzonym miejscem wakacyjnym. Lokalizacja przy samym jeziorze Bełdan pozwala na korzystanie z wszelkich aktywności, które zapewnia żeglarska stolica. Pobliska plaża oraz port dają możliwość korzystania z takich aktywności jak pływanie łódką czy promem na co dzień.

Mieszkanie z rynku pierwotnego w Mikołajkach

Mikołajki nieprzypadkowo są nazywane Mazurską Wenecją. To urokliwe miejsce oferujące szereg atrakcji. Dlatego też, nowe mieszkanie z rynku pierwotnego Mikołajki to marzenie coraz większej liczby osób. Novdom to deweloper odpowiedzialny za budowę osiedla apartamentów położonego w samym sercu Mikołajek, nieopodal portu oraz rynku. Nasza firma zawsze stara się wykorzystać maksymalny potencjał danej lokalizacji, tworząc budynki dobrze wpisujące się w otaczający krajobraz.

Nowe mieszkania w Mikołajkach dostępne w ramach inwestycji „Nature Elements” oraz ,,Portville” to doskonała propozycja dla wszystkich osób oczekujących najwyższych standardów oraz licznych udogodnień. Nasza firma deweloperska dokłada wszelkich starań, aby zaoferować przyszłym domownikom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo. Jeśli marzą Państwo o luksusowym apartamencie z widokiem na jezioro, z całą pewnością w oczekiwania te doskonale wpisuje się inwestycja Nature Elements oferująca mieszkanie Mikołajki dla najbardziej wymagających inwestorów.